2733
2739
عنوان

۱۰ تاپیک زدم سه چارنفر بیشتر نیومدین...نیاز نداشتم ک تاپیک نمیزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 87 پست
من داشتم غصه میخوردم دیدم توش مو بود دیگه نخوردم

چند سال دگ مو هم نمیتونیم بخوریم تو این گرونی

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر از شوهرت مورد مشکوکی ندیدی بی خیال باش و به زندگیت برس . افکار منفی رو از خودت دور کن

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.
2728

اعتماد نداری ⁦☺️⁩

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
هیچوقت انقد خودتو دست کم نگیر  وقتی خودتو خوب و عالی بدونی دیگه نمیترسی ازینکه شوهرت با یه خان ...

من میترسم باهاش راجع ب این موضوع حرف بزنم بعد فکر کنه ک من خودمو دست کم گرفتم یا بهش اعتماد ندارم

2738

چیزی نمیشه عزیز من

فقط قرار کاریه همین

قرار نیست بیفتن رو خم و استغفرالله .....

حساسیتت رو نشون نده

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.

استارتر توکه از شوهرت مطمئنی پس رو خودت کار کن با این حساسیت ها فقط خودتو آزار میدی شما رو اون خانم کنترلی نداری اون خانمم که کاری نکرده ولی میتونی رابطه خودتو با همسرت گرم و صمیمی نگه داری 

نادانی بیماری و درماندگیسیت (مولاعلی ع )معتقدم با پرتاب سنگ به یه چاله پر از لجن خودمم که لجنی و کثیف میشم .بعضیا با حرفاشون همون چاله کثیفن سنگشون نزن.بذار تو عالم خودشون خوش باشن😶/خداجونم شکرت چون من خوشبخت ترین دختر دنیام 🌱روم سیاهه درخواست دوستی عزیزانی که نشناسم رو قبول نمیکنم🙇
من میترسم باهاش راجع ب این موضوع حرف بزنم بعد فکر کنه ک من خودمو دست کم گرفتم یا بهش اعتماد ندارم

خب دیگه همینه

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

آخه عزیزم ماکه هیچ شناختی نسبت به شما وهمسرتون نداریم چطور میتونیم راهنمایی کنیم؟ فقط میتونم بگم بهتره حساسیت به خرج ندی اینو رد کنی یکی دیگه میاد اونو ردکنی یکی دیگه همه زنهای دنیارو که نمیتونی از شوهرت دور کنی یا بفرستیش توغار.فقط کافیه همسرتون به شمامتعهد باشه دیگه بقیه مسائل حله

من میترسم باهاش راجع ب این موضوع حرف بزنم بعد فکر کگه ک من خودمو دست کم گرفتم یا بهش اعتماد ندارم

دقیقا همین فکرو میکنه

خودشم خیلی بالاتر از خودت می بینه و فکر میکنه خیلی بالاتر و برتر از تو هست که تو نگرانی از دستش بدی یا حساسی با یه زن حرف نزنه

کلا مردها نباید بفهمن که خیلی از زنها بالاترن و یا ما روشون حساسیم، بیشتر میرن سمت کثافت کاری

هر چقدر احساس کنن که ما برای خودمون ارج و قرب و شخصیت داریم، برنامه داریم، اعتماد داریم به خودمون و بدونن پاشونو کج بردارن ما یه جوری میریم که انگار هیچوقت نبودیم، حواسشونو جمع می کنن

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.
2706