2737
2734
عنوان

بنظرتون من دوباره حاملم؟😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 78 پست
منظورم اینه این بچه های بیگناه رو چرا وارد این دنیا میکنید . مگر این که آدم خیلیییی پولدار باشه

عجب،همه مثل شما فکر کنن نسل بشر منقرض میشه،خیییییلی پولدار، شرط والد شدن داشتن بلوغ فکری و عاطفیه،نه صرفا پولداری

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
منظورم اینه این بچه های بیگناه رو چرا وارد این دنیا میکنید . مگر این که آدم خیلیییی پولدار باشه

مگه همه چی پوله 

مادری که حوصله داره ،لیاقت داره ده تا بیاره

من خودم یکی دارم نمیارم چون حوصله بچه ندارم وگرنه ببست تا میاوردم

انگار مامان باباهای ما ده تا بچه داشتن خیلییییییی پولدار بودن ،شما چند سالته ؟ ۱۸؟

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
توکل به خدا انشاالله که تاخیر بابت قرصه نگرانی خودش باعث کم شدن شیرت میشه،بعدم از ۵ و نیم ماهگی غذای ...

دختر اولم شیرخشکی بود 

هنو 5 ماهش تموم نشده ولی اگه همینجوری ادامه پیدا کنه اره باید کمکی بش بدم

من گفتم فقط پول !؟؟؟؟ولی پول خیلیییی مهمه 

پس پستت رو خودتم خوب متوجه نشدی یا خوب نخوندیش،

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2738
خوشبحالت من شیر میدم ولی دقیقا فردای چلم پری شدم

خوشبحالت نداره که عزیزم ،هربدنی یه جوره ،شما ماشالله قوای بدنت زیاده ،خیلی هم عالی ،حالا چه حامله باشی چه نباشی بچه شیر میدی حرص و جوش نزن،فردا یه بی بی دیگه بزن

اگر منفی بود تاخیر پریودت بخاطر شیردهیته ،حامله نیستی

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
دختر اولم شیرخشکی بود  هنو 5 ماهش تموم نشده ولی اگه همینجوری ادامه پیدا کنه اره باید کمکی بش ب ...

برو تست بزن صبح ناشتا برای کسیه که چهارپنج روز از پریش گذشته شما حداقل یکماه گذشته دیگه اگرم باردار باشی سطح هورمون تو ادرارتون اینقدر بالاست که مشخص میکنه

کم شدن شیرمم بخاطر اونه؟

بله

یک عصرِ دل انگیزدر ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری هاتو با چایی در دست وبا آن لبخند جذابت خیره شده ای به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده …چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است لبخندت …حرف هایت به دلم مینشینندآرامش دارندمثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین همانقدر لطیف همانقدر آرام

لامصب بچه کوچیکت فقط ۵ ماهشه ۵ ماه یه کم تحمل😑

مجبور شدم به عنوان یه دختر بی پدر و مادر ۱۶ ساله بیام و همتونم باور کردی اما با عکسی که گذاشتم لو رفتم😬🤐اما نه من ۱۳ سالمه و پدر و مادرم دارم😕🥴اما گزارش نزن دوست دارم تو سایت باشم 😔🥺خب چی میشه مگه؟تازه من همه چیز رو میدونم🙁🔞هرکس گزارش بزنه خره😑
2706