2737
2734
عنوان

شیر نخوردن بچم

88 بازدید | 8 پست

سلام دوستان منو راهنمایی کنید چیکار باید کنم من بچم از همون اول هم از سینم هم از شیر خشک زیاد خوشش نمیومد،بعد اینکه هم شروع کرد به غذا خوردن خیلی کم شیر میخوره،تو روز اصلا نمیخوره فقط شب تا صبح اونم بعضی وقتا دم صبح هرکاری میکنم نمیخوره و دهنشو محکم میبنده،هرکسم میبینش میگه پس شیر نمیخوره،اصلا نمیبینیم شیر بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم تا الان نخورده ۶ ماهه دیگه ام روش 

کلا بعدشم شیرخوار نیستن 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2728

اصلا خودتو ناراحت نکن چیز مهمی نیس . همسایه ما بچش یک سالش که شد شیرو ول کرد هم سینه و هم شیشه. برد دکتر بهش گفته بود بعضی بچه ها وقتی با خوردن غذا مزه رو میفهمن دیگه به شیر میلی نشون نمیدن. طبیعیه. شایدم کلا سیر میشه . فقط همیشه بهش آب بده 

واجبه به بعضیا گفت صدا 📣 دوربین 📹 حرکت 🏃  گمشوووووووووووو😠😠😠😠
الان یک سال و نیمشه

از شير بگير،،غذا خورش كن

الان شير شما هيچ خاصيتي نداره،فقط جنبه احساسي داره بچه ب سينه،ك بچه شما خدارو شكر خودش احساس نداره ب سينه ،راحت ميشه از شير بگيري

عزیزم دختر منم ۱۴ ماهشه شیر نمیخوره در طول روز 

فقط شبا تا صبح اونم کم 

فکر نمیکنم مشکلی باشه بعد یکسال غذا مهمتر از شیره

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
اصلا خودتو ناراحت نکن چیز مهمی نیس . همسایه ما بچش یک سالش که شد شیرو ول کرد هم سینه و هم شیشه. برد ...

آب بی اندازه میخوره،فقط گفتم کلسیم بدنش کم نشه