2733
2734
عنوان

چقدر دلم میخواد بعضیارو از سقف اویزون کنم 😐🤚

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 103 پست
میدونم منم ندیده بودم😅😁😁پیش یه آدمی که کلی باهاش رودرواسی داشتم سوتی دادم یعنی آب شدم رفتم تو زم ...

وای 😂😂😂😂😂😂

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یااز فاضلاب دستشویی میاد یا ازتوی سینک همه جای خونه رو کامن بزن ان شاءالله که رفع بشه راحت بشی😀

اره تو  فکر کامنم دیگه کم کم 

میخواستم مسالمت امیز باهاشون برخورد کنم که نخواستن 😅

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
یه چی بگو د لامصب 😁 شوخی میکنم عشقم  همه ما ازین اشتباها داشتیم  😘

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نه من اخلاقم طوریه که چیزی بلد نباشم میگم بلد نیستم 

واقعیتش تا به حال کولر گازی ندیدم فقط شنیدم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2742
وای 😂😂😂😂😂😂

فکر کن😅🤦‍♀️😂😍⚘

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اره تو  فکر کامنم دیگه کم کم  میخواستم مسالمت امیز باهاشون برخورد کنم که نخواستن 😅

نه سوسکا حرف حساب حالیشون نیست 🤣فقط قتل عامشون کن😫

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
عزیزم میشه درباره این مشکل های که توی امضات گفتی بیشتر توضیح بدی؟

ميوپاتي يه بيماري ايه كه توش ماهيچه از كار بيفته ممكنه تا فلجي كامل هم پيش بره،اوسي دي وسواس فكري عمليه.تو حالت شديد يه صدا چند بار تكرار ميشه يا يه حرفو صد بار طرف ميزنه يه متنو چند بار ميخونه نميتونه رد بشه،،،

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2740
😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣 نه من اخلاقم طوریه که چیزی بلد نباشم میگم بلد نیستم  واقعیتش تا به حال ...

خیلی اخلاق خوبی داری پس 🤩

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

نکنه داستانی چیزیه +۱۸  وقتی گوسفند میفروشن میان شهر تو اپارتمان همین میشه

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
احساس میکنم میشناسمت نازنین 36😶 خوبی

منم 😳

مرسی شما خوبین؟

یکسالی هست نبودین؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
من چرا همش فکرمیکنم تو اپارتمان سوسک پیدا نمیشه🥺

ما سوسک و  مارمولک داریم...تو آپارتمان وسط تهران

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706