2733
2739

من عضو گروه بورسی هستم،و عکس پروفایلم یه عکس نصفه که صورتمم تقریبا مشخص نیست گذاشتم و هیچ گونه فعالیت تو این گروه ۳۰۰ هزار نفری ندارم و فقط نگاه میکنم و از صحبت هاشون راهنمایی میگیرم،یعنی کلا ۱ بازم چت نکردم اونوقت یه آقایی که ۷۶ تا عکس پروفایل داشت که حداقل بالای ۴۰ تا عکسش مربوط به این بود که همسر عزیزم دوستت دارم و بدون تو هرگز و...

امشب برام نوشت 

سلام خوبی؟

نوشتم شما رو میشناسم؟

گفت نه  چطور مگه

استیکر دادم ،👆👆👆به خاطر سلام خوبی

گفت نه دوست دارم آشنا شویم

گفتم شما بی خود کردی

خواهشاً نگید چرا جواب دادی دلم میخواست خفش کنم،میخواستم تحقیرش کنم

اونم گفت معذرت

و تا پنج دقیقه چیزی نفرستاد

بعدش دوباره نوشت ازتون خوشم اومده

کامل حذفش کردم 

نوشت اووووا،😳

بعد نوشت حداقل بگید مال کدوم شهری؟

گفتم گورتو از پی وی من گم کن 

و دیگه پیام نداد

عکس ارسال نمیشه وگرنه اسکرین میدادم

حالم بهم میخوره از این مردا ،که تظاهر به دوست داشتن همسر میکنن اونوقت گ....ه از آب درمیان،

نصفشون همینن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا جواب میدی بلاک  تموم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

چه جالب یه نفر از اقواممان هست که کل پروفایلاش در مورد بهترین همسر دنیا و این حرفاست فکر میکردم اینجور آقایون خیلی عاشقن انگار اشتباه میکردم  

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
حداقل دل خودم خنک شد،فکرش عذابم میده که اگه شوهرم جلوی روم قربون صدقم بره و بعدش زیرآبی بره. خدا ال ...

من خودم هم تو بورسم واصلا عکس پروفایل ندارم متاسفانه خیلی زیاد ازین موردا میبینم و فوری بلاک میکنم

2706