2737
2734
عنوان

هم دلدرد و هم معده درد دارم میشه لطفا راهنماییم کنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 53 پست
دقیقا وقتی استرس میگیرم سریع اسهال میشم بشدت

نگران‌ نباش عامل اصلیش استرسه ‌ دکتر به همسرم‌ گفت، 

بازم‌ برو‌ دکتر ايشالا بهتر میشی‌ احتمال زیاد سندروم رودس

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
ندارم شوهرمم خوابه جاش چی بخورم؟ 

رانیتیدین یا امپرازول 

الان دیدم گفتی اسهالی و اسهالتم خونی تو باید انتی بیوتیک بخوری من میتونم بهت بگم چه انتی بیوتیکی باید بخوری ولی خب داروخونه ها بهت نمیدن و بری شرح حال دقیق بدی بهتره شاید نیاز باشه ازمایش مدفوع بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رانیتیدین یا امپرازول  الان دیدم گفتی اسهالی و اسهالتم خونی تو باید انتی بیوتیک بخوری من میتون ...

اخه همون یبار اونجوری اسهالم خونی بود. بعد خیلی اوقات گلاب به روت فقط یسری مخاط که امیدوارم حال بقیه بد نشه خدا قهرش نگیره بخدا نمیدونستم چجوری بگم عین سفیده تخم مرغ و دقیقا همونجوری یا زردآب میاد میدونید دلیلش چیه؟؟؟ 

2728
خب هزینه کلونوسکوپی چنده؟؟؟ وای من میترسم درد داره حتما. همون که لوله وارد مقعد میکنن دگ؟؟؟ شنیدم او ...

دو سری انجام‌ داد هر سری‌ ۷۰۰‌ تومن‌ 

بله همونه نیمه بیهوده‌ای چیزی‌ متوجه‌ نمیشی‌ قبلش بهت‌ دارو میدن‌ روده‌ تخلیه میشه

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
2738
بهش میگن موکوس تا یه حدیش طبیعیه ترشحات روده س  شما از کی اسهال داری؟ بعد قبلا هم پیش اومده اس ...

اره فکر کنم یکی دوبار چندسال پیش که اون بچمو باردار بودم و سقط شد 

من خیلی وقته شاید سه ماه شایدم بیشتر بشه

دو سری انجام‌ داد هر سری‌ ۷۰۰‌ تومن‌  بله همونه نیمه بیهوده‌ای چیزی‌ متوجه‌ نمیشی‌ قبلش بهت‌ د ...

وای خدا به همه بیمارا رحم کنه انشالله همسر شمام سالم و سلامت کنارتون باشن

نه

اااا نمیدونستم🙂

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
وای خدا به همه بیمارا رحم کنه انشالله همسر شمام سالم و سلامت کنارتون باشن

انشالا،  

ممنون‌ عزیزم‌ ، انشااله شما هم  تن درست‌ و سلامت باشید

2706