2737
2734
عنوان

داریم میریم عروسی کرونا هم نمیگیریم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 5593 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی بهش میگفتی فازت چیه؟؟؟؟ ایران رو خراب کنن؟؟؟؟ این سری بهش بگو جایی که ازش گلاب میگیری برای ر ...

😂😂گفتم من نه سوادشو دارم تو رو قانع کنم نه تو شعورشو داری قانع بشی دعوا شد چجور

2731

از ما تو روستامون امشب عروسی بوده، کلی هم دعوتی از روستاهای اطراف رفتن و کلی هم مهمون عروس و دوماد از شهر رفتن😣

مهدی جان⁦❤️⁩هر روز برای آمدنت دعا میکنیم و برای نیامدنت کارهای زیادی...😔به امید روزی که همه ی پیامک های جهان این باشد:مهدی فاطمه آمد.😍
2738

فقط رعایت بهداشت در حد متعارف زندگی رو برای خودتون جهنم نکنید،ماسک و شستشوی دست ،همین تا کی خونه نشستن،مگه کرونا حالاحالاها قراره تموم بشه یا درمان،اگر زیاد شده یکی تست ها بیشتر شده یکی اینکه ملت کلا رعایت بهداشت رو کنار گذاشتن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ما یک بیمار مشکوک داریم خانواده محترم اجازه نمونه برداری نمیدند تازه پسرش با افتخار میگه مادرم سالمه ببین من بدون ماسک باهاش کار میکنم هیچی هم نشده چرا الکی براش حرف در میارین به نظرتو ن با این طرز فکر کرونا تموم میشه

دوستان گلم لطفا برای برآورده شدن حاجتم منو به یک صلوات مهمون میکنید؟
من مازندرانم ۴۵۰نفر تو بیمارستان ها بستری هستن .پای اون آدم و خونواده اون آدمی بشکنه که میان این جا ...

نفرین نکن خانوم ، چجوری دلت میاد این حرف ها رو بزنی ؟؟؟

شماها اگه راست میگید خونه و ویلا اجاره ندید ،،،، هم پول دوست دارید هم مینالید ؟!؟!؟

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 
نفرین نکن خانوم ، چجوری دلت میاد این حرف ها رو بزنی ؟؟؟ شماها اگه راست میگید خونه و ویلا اجاره ندید ...

خونه و ویلا مال شرایط عادیه نکه یه عده برا تفریح و خودخواهی تو این اواضاع میان .فعلا امکانات استان ما برای خودمون هم کنه چه برسه به چهار تا غربتی .انقد ندید بدید هستن که هی میان شمال .نفرین هم میکنم .شما که نمیای چرا میترسی

2706