2737
2734

یعنی چطوری ممکن اون چیزی که تو ذهنم اتفاق میفته و به خواستم میرسم. ولی خب ی خرده سخته. میگن باید ایمان داشته باشی و باور داشته باشی که اتفاق میفته و حس خوب داشته باشی. سخته. کسی تجربه داره؟ شما تو این مواقع چیکار میکنید؟ 

من واسه خرید خونه اطمینان داشتم و شد همش تو ذهنم میگفتم شکم نداشتم حتی سر زمان دقیقی که گفته بودم

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

شما اگه از صمیم قلب ایمان به خدا داشته باشین(حتی اگه مذهبی هم نباشین) باور میکنین ک میتونین چون خدا فقط برای ما خوبی میخواد این خودمونیم ک باعث میشیم بدبیاری بیاریم

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خیلی برام پیش اومده با قانون جذب چیزی بدست بیارم

یه جا خونده بودم برا این که ایمان بیازید به چیزی به بهش فکر میکنید یادتون باشه اون چیزی که ارزو دارین الان وجود داره و خیلی ادمای دیگه هستن که بهش رسیدن

پس توعم میتونی بهش برسی دقیقا مثل اونا

شاید پول خوشبختی نیاره ، ولی بی پولی قطعا بدبختی میاره . "درخواست دوستی ندید" 
2728
شما اگه از صمیم قلب ایمان به خدا داشته باشین(حتی اگه مذهبی هم نباشین) باور میکنین ک میتونین چون خدا ...

مثلا در مورد جذب کردن عشق و ی فرد. فرد خاص منظورم نیست، فردی که خصوصیاتی که میخوام رو داشته باشه. اخه من میخوام با یکی آشنا بشم و ازدواج کنم و ازدواج سنتی دوست ندارم. اگه افکارم و حس هام مثبت باشن کافیه؟ 

بله خیلی برام پیش اومده با قانون جذب چیزی بدست بیارم یه جا خونده بودم برا این که ایمان بیازید به چی ...

جذب روابط هم میشه درسته؟ یعنی اونطوری که تو ذهنمونه. 

جذب روابط هم میشه درسته؟ یعنی اونطوری که تو ذهنمونه. 

قطعا میشه . فقط نباید ایمانتو از دست بدی و حتی یه لحظه فک کنی که نمیشه 

شاید پول خوشبختی نیاره ، ولی بی پولی قطعا بدبختی میاره . "درخواست دوستی ندید" 
2738
مثلا در مورد جذب کردن عشق و ی فرد. فرد خاص منظورم نیست، فردی که خصوصیاتی که میخوام رو داشته باشه. اخ ...

خواسته تونو با تاریخ رسیدن بهش یادداشت کنین برای مثال  خرید خانه در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۱

هرروز صبح اینو با حس خوب مرور کنین و خداروشکر کنین جوری ک انگار بهش رسیدین 

هرشب قبل از خواب یا صبح بعد از بیدار شدن یا اگه میتونین هم قبل خواب هم بعد از بیدار شدن مثلا ده دقیقه یه ربع تجسم کنین خواسته هاتونو یه جوری ک انگار به تمام خواسته هاتون رسیدین و مثل سریال هرشب بسازیدش و دنبالش کنین  ضمنا تجسم شرایط داره  بدون ریلکسیشن بی تاثیره و یا ممکنه شما رو از خواسته تون دور هم بکنه سوالی داشتی بپرس

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖