2737
2734
عنوان

ایا باردارم؟ ۲ روز از زمان قاعدگیم میگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 43 پست
ishala ke bardari, khabari nashod ta alan?

نه فعلا بی بی چک زدم بعد ۱ساعت هاله انداخت اما به نظرم مثبت کاذبه و دیگه علاعم درد سینه هم ندارم..

فک کنم میخوام پریود شم😥

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خواهشششش میکنم یکی جواب منو بده 😢 . من توی اقدامم و پریودای نامنظم داشتم همیشه . اگه بخوام از تاریخ پری ماه قبل حساب کنم حدودا یک هفته گذشته از موعدم و اما تا پریروز بی بی منفی شد . چون نامنظم بودم گفتم یه کم بیشتر صبر کنم بعد برم آز . الان مشکلم اینه که علاوه بر یه سری علائم بارداری ، از چهار پنج روز پیش تا الان هر از گاهی  لکه بینی ها و ترشحات قهوه ای دارم . که این منو خیلی نگران کرده . پری که نمیاد .  از این میترسم بارداری خارج رحمی باشه . خیلی استرس گرفتم . اینم بگم درد زیر شکم و کمر به اون صورت ندارم فقط وقتایی که لک میبینم یه مقدار درد میپیچه 

من سرا پا امیدم ... امید به فردایی روشن !!!
2731
 ta chand sat gerye mikarda, manam period shodam

اشکال نداره😔😘 درکت میکنم قوی باش امید داشته باش گلم😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

منم امروز موعدمه

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2740

نمیخام ناراحتت کنما عزیزم ولی منم پریروز دوروز از موعدم گذشته بود چون معمولا منظم بودم از شدت ذوق زدگیم رفتم آزمایش دادم کلیم دستامو سوراخ سوراخ کردن برا رگ  منفی بود والان پریودم🤕

به نیت