2703
2553

سلام خانمها

من این ماه رژیم عذایی گرفتم ولی اولین بارم نیست که این رژیمو گرفتم. رژیمم سخت نیست همهچیز میتونم بخورم. تا حالا هم هیچ وقتتتت یکی دوروز هم از مدت قاعدگیم نگذشته که من خونریزی نداشته باشم. این دفعه برای اولین بار این اتفاق افتاده و من خیلی نگرانم. درد های زمان عادت ماهیانه مثل پا درد، خییلیی کم شکم درد میاد و فکر میکنم الان خونریزیم شروع میشه ولی اصلا خبری نیست.

من فردا میخوام بی بی تست بزنم اما فردا یعنی زمان درستی هست برای تست یا نه؟

ایا شما هم همچین تجربه ای داشتین؟

تعداد رای : 17
نظرسنجی
ایا باردارم
13
76%
ایا باردار نیستم
4
23%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۶روزه که hcgزدم سرسینم یکم درد میکنه ..

نمیدونم لانه گزینی کرده یا نه😔😟

انشالله باردارباشی😚

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2456
2714
من دوروز قبل پریود زدم منفی بود یعنی زود زدم؟؟باید ۱۰ میشدم نشدم بی بی بزنم باز یا منفیه

منم ۱۰ موندم بود نشدم . حداقل باید دوروز بگیره از موعد البته بستگی به زمان لقاح داره فردا دوباره بزن

منم ۱۰ موندم بود نشدم . حداقل باید دوروز بگیره از موعد البته بستگی به زمان لقاح داره فردا دوباره بزن

واسه من دیر لقاحم تشکیل میشه بارداری قبلیمم دوهفته از روز موعد عقبتر بود.

انشاالله که باشم.البته شما

خدا کنه باشم. ماه پیشم بخاطر روزه ۴ روز دیر کردم ولی خب اقدام نبودم . حالا میخوام تا شنبه صبر کنم ...

sabr kardan kheili sakhte, man khodam nemidonam ta farda chetor sabr konam. omidvaram ke khoda bachehaye salemo gofoli beheton bede.🙏😍

2706