2733
2739
عنوان

همش به مرگ فکر میکنم 😭

191 بازدید | 6 پست

همش فکرای چرتو پرت میکنم میگم منم میمیرم ی روز ببدنم نگاه میکنم میگم همش میپوسه تو خاک حالم بد میشه همش میترسم مامانم چیزیش بشه 😭

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرگ مال همه هستش.اگر بدونی چه جایی قراره بری اصلا به این بدن فکر نمیکنی.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

وای منم ی زمان اینطور شده بودم، همش با خودم میگفتم اگه خدایی نکرده مامان بابام چیزیش بشه من چیکار میخام کنم خودمو میکشم، و همینطور ب قول تو میترسیدم اتفاقی براشون بیفته، بخدا عین دیونه ها شده بودم، البته من یه مرده دیدم یهویی ترسیدم اینطور شدم، رفتم مشاور خوب شدم خداروشکر توام برو

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭