2733
2734
عنوان

کرم سیستئامین

2701 بازدید | 13 پست

دوستان من در مورد کرم سیستئامین چند وقتی بود تحقیق میکردم هر کی یه نظری داده بود در مجموع تصمیم رو بر این گرفتم که بگیرم و استفاده کنم طبق دستوراتی که تو سایت داده بود کنار این کرم از مرطوب کننده ای که عصاره گیاهی داشت استفاده کردم و ضد آفتاب هم بایودرما اسپات فتودرم بی رنگ استفاده کردم توی این ۷ روز استفاده ۳۰ درصد از لک هام از بین رفته امیدوارم تا پایان طول درمان کامل از بین بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای چیه 

کک و مک و جای جوش هم از بین میبره 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
2738
بله لک جای جوش رو کامل از بین میبره برای من لک کبدیه 

برای من همه جای صورتم دون دون لک شده حالم به هم میخوره 

خال هم زیاد دارم 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️