2737
2739
عنوان

دختراا عشقم راه دوره چيكار كنم؟

920 بازدید | 27 پست

سلام دخترا . من عشقمو حدود ٥ ماهه نديدم. يعنى از وقتى كه مرزا بسته شد و اون يه كشوره ديگه بود نديدمش. 

هر روز هم دارن بسته بودن مرزارو تمديد ميكنن اينطور كه آمار كرونا توى ايران هر روز ميره بالا حالا حالاها باز نميكنن🥺 نميدونم چيكار كنم.

اون به من روزى چندبار پيام ميده و ميگه همش منتظره  كه مرزا باز بشه و بياد ..

ولى احساس ميكنم كه بلاخره اونم مرد هست و نميتونه تنها بمونه.. همش ترس از اين دارم كه بهم خيانت كنه براى همين قبل از اين كه اون اين كار رو انجام بده ميخوام بهش بگم اگه بخواد ميتونه بره با دختر ديگه و فقط قبلش بهم بگه...

من خيلى دوسش دارم ولى احساس ميكنم اگه بهم خيانت كنه خيلى ضربه ميخورم. به نظرتون بهش بگم اينطورى ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه نگو

انشاءالله زودی برمیگرده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

نامزدتع؟چیتع؟

اگه دوست پسرته ک بیخیال

مجبور نیستی باگفتن همچین جملا ای ک اگه میخاای باکسی باشی برو!خودتو سبک وکم ارزش کنی

توبرو قبل اینکه ترکت کنه!

به اسم کاربریم گیرندین اعصاب ندارم

همسر منم کل دوران نامزدی مون ایران نبود 

فک کن ۳ سال ما نامزد بودیم اون نبود ولی هیچوقت شک نکردم و واسمم مهم نبود گفتم اگر من رو دوست داشته باشه متعهد میمونه که همینطور هم شد

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
2738

خلی مگه بگی بره با یکی دیگه وقتی دوست داره بای  تحمل کنه

منم همسرم سفره ۳ ماهه ندیدمش اما اگه ی درصد شک کنم بهش اومد زنده زنده پوستشو میکنم

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
همسر منم کل دوران نامزدی مون ایران نبود  فک کن ۳ سال ما نامزد بودیم اون نبود ولی هیچوقت شک نکر ...

يعنى توى اين ٣ سال اصلا نامزدتو نديدى؟ وقتى كه سرش شلوغ بود فكر نميكردى كه رفته با دختر ديگه؟

نمیتونه بیاد ترکیه بعد بیاد ایران؟ مرز ترکیه بازه دخترعمه من دوهفته پیش اومد

نه . مرز تركيه به ايران بازه. ولى مرز ايران به تركيه بستست. اينم چون كارش اونجاست و مامانش مريضه نميتونه اينطورى بياد. چون هر لحظه امكانش هست كه بخواد برگرده اونجا ولى از ايران ديگه نتونه خارج بشه

خلی مگه بگی بره با یکی دیگه وقتی دوست داره بای  تحمل کنه منم همسرم سفره ۳ ماهه ندیدمش اما اگه ...

يعنى وقتى بياد پوستشو ميكنى؟ از راه دور حركتى نميزنى؟ يعنى اگه خدا نكرده چيزى حس كنى ، بروز نميدى تا ببينيش؟

2706