2737
2739
عنوان

من خیلی دوس دارم با همین آقا ازدواج کنم🤦🏼‍♀️☹

| مشاهده متن کامل بحث + 40289 بازدید | 521 پست
شما گفتی همتون خنگید 😑😑این بی ادبی نیس؟؟؟ 

خب با شما ک نبودم با اونایی بودم ک خنگ بازی در اوردن 

چقد زود جبهه میگیرید؟ تو زندگی واقعی هم اینجوری ب هم میریزید؟ اینجا مجازیه 

پسره همه چی داره رستوران داره یعنی وضع مالیس از خانواده شما بالاتره ؟؟

اون وقت خانوادسم راضی هستن ؟

خوب اون رستوران رو خودش که بدست نیاورده پس نقش خانواده تو زندگیش خیلی پر رنگه

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم بهش بگم خانوادتو در جریان بزار؟؟

چند ماه باهاش بمون بشناسش ولی سعی کن وابسته نشی بیشتر خوبی و محبت کن اون وابسته بشه بعد یه مدت بگو دوست دارم خانواده ها در جریان باشن... ببین چی میگه.. البته الان زوده شاید رد کنن اگه میدونی وابسته نمیشی صبر کن چند ماهی تا بیستو بشه حداقل... 

2731
خب با شما ک نبودم با اونایی بودم ک خنگ بازی در اوردن  چقد زود جبهه میگیرید؟ تو زندگی واقعی هم ...

در ضمن اتفاقا استارتر میگه نمیتونم چند سال باهاش بمونم چون وابستش میشم اگه بره و بیشتر الانه که میخواد جایگاهشو بدونه... دوستان هم نطرشونو گفتن.. 

2738

اسی امیدوارم کهوبهترین ها واست رقم بخوره ، ولی خیلیا رو دیدم که سن کم ازدواج کزدن بعد از ۷ ۸ سال پشیمون میشن ، خصوصا پسرها ، وقتی مثلا ۳۰ ساله بشن تازه میبینن دوستاشون مجردن چقد راحتن و خوش پشیمون میشن از ازدواجشون ، و میبینن که دوستای مجرد چقد راحت با همه میچرخن تازه تو سن بالای ۲۵ سال یاد تجدید فراش میفتن مطمئن باش !

.

ما هم اين دورانو گذرونديم از ١٧ سالگى تا الان كه ٢٥ سالمه 

عشق واقعى نيستن اكثرا ولى ما فكر ميكنيم عشق واقعيه 

چند سال بعدبرات يك خاطره تلخ يا شيرين ميشه 

توو ازدواج بايد واقع بين باشى صرفا علاقه مهم نيست 

چند ماه باهاش بمون بشناسش ولی سعی کن وابسته نشی بیشتر خوبی و محبت کن اون وابسته بشه بعد یه مدت بگو د ...

عزیزدلم ی سوالب داشتم 

اگه محبت کنم ممکنه ازم زده بشه؟

ی سری میگن با محبت کردن پسر از آدم دور میشه؟نمیدونم مثلا میگن بهش محل ندید تا بیشتر دنبالتون باشن و این حرفا

شما انگار بیشتر دعوا داری حالت خوش نیست شبت خوش

لطفا بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
به نظرم ۱۹ برای جفتتون زوده ،درآینده پسر ها به اسم این که جونی نکردن و هزار جور بهونه مززنن زیر همه ...

من منظورم این بود در اینده باهم ازدواج کنیم 

چندسال دیگه مثلا