2733
2739
عنوان

عکسای عروسی

484 بازدید | 35 پست

سلام خوشگلا

ما امروز رفتیم عکسای پارت یا همون فرمالیته مون رو گرفتیم😍😍😍😍

وااای که چقد قشنگ شده بود!

یه پیشنهاد دارم برای همه ی تازه عروسا که مثل من عروسیشون به خاطر کرونا بهم خورد🤓

عکاسی پارت هزینش کمتر از عروسیه

خیلی هم جذاب تره به نظرم

الانم که تو‌این اوضاع نمیشه عروسی گرفت

پس ذوق لباس سفید رو از دست ندید🥰 یه لباس سفید و ساده و ناز بپوشید برید طبیعت و‌کلی عکسای شیطونی و بامزه بگیرید🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 من که بیشتر از عکسای عروسی پسندیدم پارتمو!

مبارکت باشه گلم الهی همیشه بخندی و شاد باشی واس منم دعاکن

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بفرست ماهم ببینیم

امضات عاایه

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2740
عروسی نمیگیرید کلا؟ بدون عروسی میخواید برید سر خونه زندگیتون؟

اره بابا من دیگه رفتم سر خونه زندیگم، میدونم عروشی دوق خودش رو داره، ولی اوضاع رو ببین! چقد اخبار گفته بعضیا از همین عروسی ها کرونا گرفتن، حق الناسه بخدا تو این شرایط عروسی بگیریم، حالا سالگرد ازدواحمون اگه اوضاع خوب بشه ایشالا یه شام میدیم 

اره بابا من دیگه رفتم سر خونه زندیگم، میدونم عروشی دوق خودش رو داره، ولی اوضاع رو ببین! چقد اخبار گف ...

یعنی فقط لباس عروس پوشیدید و فقط فیلم و عکس گرفتید؟

ببخشید هی سوال میکنما

آخه من برای ماه بعد تالار گرفتم ولی اوضاع خیلی بده خانوادم میگن پولشو بذارید جیب خودتون ولی من به شدت دو دلم

2706