2733
2739
عنوان

به بعضیام باید گفت تو امیرکبیر نیستی تو حموم بکشنت

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 62 پست
ی خانومی هم‌تاپیک زده ک ابنا بی حیان 

خدا به راه راست هدایتشون کنه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
یه تاپیک هست همسایه پایینی با دوستاش تو حیاط خودشون میخندن ریختن دارن فحش میدن که شوهراشون رو از راه ...

بودم اتفاقا تو تاپیکش.من به فان گرفتمش. خب شوهره نگاه نکنه نه؟ 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بودم اتفاقا تو تاپیکش.من به فان گرفتمش. خب شوهره نگاه نکنه نه؟ 

والا دقیقا بحث همینه میخوان به زور همه رو بپوشونن و خفه کنن که همسرشون خیانت نکنه . مرد باید کنترل داشته باشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
والا دقیقا بحث همینه میخوان به زور همه رو بپوشونن و خفه کنن که همسرشون خیانت نکنه . مرد باید کنترل د ...

اوف. مردا ضعیف شدن یا زنامون ترسو. یا دوره زمونه بد، نمیدونم 🤔

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪

اعتماد به نفس زنامون رو گرفتن

ژوننن...   هر سه تا  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2738
دیر اومدی که باز

اره همیشه از قافله عقبم    نی نی خوبه؟

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
وای اره خیلی خوبه این مهران 😂

فقط شلواراش خیلی پاچه گشاده

2706