2733
2739
عنوان

میشه بهم کمکی کنین

122 بازدید | 24 پست

من یه دختر 16ساله هستم و از زمانی که یادمه میاد از پسر عموم خوشم میومد و خیلی دوسش دارم نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه ولی بعضی کاراش میگه دوسم داره بعضی موقعه ها بهم بی محلی میکنه و بعضی موقع ها بهم توجه میکنه نمیدونم چیکار کنم و اینکه چهار سال ازم بزرگ و همش مامانش هر موقع جریان ازدواجش میشه میگه ما دختر نمیخوایم از فامیل بگیرم و فقط من تو فامیل همسن سال اونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک نکنم بخادت فک کنم فهمیدع ازش خوشت میاد ب خاطر همین گاهی تحویل مگرع گاهی بیخیاله.

ب مادرشم گفته

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2738

ببین 

تو سن تو عزیزم همه تقریبا از پسرای فک و فامیل خوششون میاد

مثلا بری دانشگاه ممکنه از پسر هم کلاسیت خوشت بیاد و اصلا ب نظرت خنده دارم بیاد این دوران!

ولی باور کن چون صرفا دورو اطرافت فعلا این فرد هست اینه دلیلش

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

میخوای با ۲۰ ساله ازدواج کنی 🙄😨

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
سعی میکنم ولی نمیشه

میشه !اینا کال دوران نوجونیع 

سرگرم کن خودتو به دوستات درست یه عالمه چیز دیگه

چن وقت دیگه میبینی اصن عین خیالت نیس❤️

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻
2706