2737
2734
عنوان

ورم بینی

685 بازدید | 20 پست

سلام من اول دی ماه ۹۸ بینیم رو عمل کردم الان ۶ ماه میگذره اما بینیم خیلی زشته دارم افسردگی میگیرم.کسی هست که تجربه داشته باشه؟؟؟ نوک بینیم با اینکه ۶ ماه شده خیلی بزرگههههه😔😔😔😔 لطفا اگه کسی تجربه داره بگه

چ مدلی عمل کردی؟ 

بینیت گوشتی بود

یا استخونی؟ 

بگما نیاید بگید عضویتت مبارک ک شب میام سراغتون هاهاهاهااااا میشه الکی لایکم نکنی🤦‍♀️😅اخه خر ذوق میشم فکر میکنم جوابمو دادین  بعد میبینم ی لایک خوشک و خالیع دلم میگیرع😅🤣🤣عاشق تاپیکای ترسناک و فان و خاله زنکیم لطفا اگ رفتین منم تگ کنین❤️🤗باتچکر ماچ ماچ😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ورم تا شیش ماه باید کم بشه 

برو کورتون بزن یا راکوتان بخور یه دوره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
۹ ماه گذشته عزیزم تا الان باید ورمش از بین می رفت .کجا عمل کردی شما؟

چی بگم والا

دکتره میگه باید دو سال بعد عمل نتیجه مشخص بشه

خودم حس!میکنم داره بهتر میشه ولی هنوز!پر ورمه و خوب نشده با اینکه بینی!قبل عملم زیاد بزرگ نبود.. 

2706