2737
2734

کسی تجربه مشابه داشته که چرا پری نمیشم؟

اگه میشه واسم یه صلوات بفرستین تا دخترمو صحیح و سالم بغل کنم😍

ازمایش اونو معلوم میکنه ما نمیتونیم بگیم قطعا

ولی منم دوفاستون خوردم نه تنها باردار نشدم بلکه پریودم هم انقد عقب افتاد که اخر امپول پروژسترون مجبور شدم بزنم تاپری بیاد 

من سه ماه خوردم جواب نداد

ولی مال توحتما باید ازمایش بدی

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمایش اونو معلوم میکنه ما نمیتونیم بگیم قطعا ولی منم دوفاستون خوردم نه تنها باردار نشدم بلکه پریود ...

یعنی هر سه ما پری نشدی که مجبور شدی آمپول بزنی؟

2728
ازمایش اونو معلوم میکنه ما نمیتونیم بگیم قطعا ولی منم دوفاستون خوردم نه تنها باردار نشدم بلکه پریود ...

منم هیچ علائم بارداری ندارم فقط از دیروز زیردلم درد میکنه.

به دکترم زنگ زدم گفت آز خون بده

یعنی هر سه ما پری نشدی که مجبور شدی آمپول بزنی؟

نه سه ماه پشت هم خوردم پریود شدم ماه بعدش که نخوردم پریودم تا سه ماه قطع شد به زور امپول پری شدم

درخالی که قرصای مشابه محرک تخمک گذاری مثل لتروزول یا کلومیفن  این اثررو نداشتن

هرچند بااونا هم باردارنشدم باوجود داشتن چند تا فولیکول بالغ

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،