2737
2739

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4632728/امشب-تولدامام-رضاست-بیاین-ارزوهای-قشنگ-کنیم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره. دوره کمون داره. ۱۰ سال هست. ولی تقریبا تمام انتقال ها از روابط جنسی، مادر به فرزند ‌و سرنگ آلوده هست. 

روش های دیگه تقریبا صفر . چون زود از بین میره خارج از بدن

2738

دستگاه ایمنی خیلی ضعیف میشه 

دوره کمونش یا همون نهفتگی برا ادم ها متفاوت هست شاید یکی 6 ماه بعد معلوم بشه و شاید یکی دیگه 10 سال هم داشته باشه ولی بدون علامت ولی در هر حالت از طریق 

ارتباط خون با خون حالا از هر طریقی منتقل میشه به جز نیش حشرات. 

علامتی نداره... همه اچ ای وی مثبت ها در جا ایدز نمیگیرن.... به مرور... ولی اگر پیش بیاد سیستم ایمنی تاحدودی از بین میره و تمام میکروبها و قارچ ها ر و یهو میگیره و درست نمیشه مثلا تمام دستگاه گوارش افت و تب خال میزنه و درد میکنه... خارش سوزش و تمام عفونت ها والتهابات در تمام بدن تا زمانی که اعضای حیاطی بدن مثل قلب و مغز کلا توسط میکروبها از بین بره.. یعنی بیماری دردناکی هست.... و توسط درمانهای بیماریتان تا حدودی از رنج و دردس کم میشه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
[QUOTE=144020141]اره. دوره کمون داره. ۱۰ سال هست. ولی تقریبا تمام انتقال ها از روابط جنسی، مادر ب ی ...

سرنگ آلوده ناقل مهمی هست چون معمولا پشت هم استفاده میشه. یعتی دست به دست میشه همون موقع. نه اینکه یک نفر الان بزنه نفر بعد دو روز دیگه.