2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بوشت دالم تلبچه     ی زمان چقد ازش استفاده میکردم  حالیم گاریشدی😂

آخرش یعنی چی؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

دوستت دارم حتی اگر تمام برهان های منطقی دنیا ساز مخالف با تو کوک کنند 

میخواهمت تنها معنای زندگی من حتی اگر کل دنیا مخالف خواستن تو باشند 

دلبر زیبای من تو را زیباگونه عاشقانه باورانه و با تمام خوبی ها وبدی هایت میپرستم 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است 

مثل شهری که به روی گسل زلزله هاست...

باز می پرسمت از مسئله دوری و عشق....

و سکوت تو جواب همه مسئله هاست

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4632728/امشب-تولدامام-رضاست-بیاین-ارزوهای-قشنگ-کنیم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بی تو متروکه ترین حالت یک شهرم.... باش تا چراغانی شود خانه شب های دلم

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2706