2733
2739
عنوان

نی نی یار جون لطفا میشه بیای؟

108 بازدید | 23 پست

سلام من یه کاربری دارم که کلمه عبورش یادم رفته، حساب گوگلی هم که باهاش وارد میشدم از گوشیم پاک شده و متاسفانه پسوردشو ندارم. آیا راهی هست که بتونم با همون کاربری قبلیم وارد شم؟

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       

ن راهی نیست😎

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
واقعا؟!😭😭😭

نمدونم عزیزم رفتم تو حس نی نی یارا😭😭😭

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
آره

وقتی میخوای بری کاربریت شماررو بزن اون پایین نوشته رمز خود را فراموش کرده ام یا کرده ای اونو بزن بعد شمارتو دوباره بزن کدش میاد به شماره اونو وارد کن بعد رمز جدیدتو وارد کن برو تو کاربری

👑sen benim herşeyimsin

@نی_نی_یار_3   بیا عزیز کارت دارن

نمدونم عزیزم رفتم تو حس نی نی یارا😭😭😭

نه خدا کنه باشه ازون کاربریم میرم همیشه ولی چون پسوردشو ندارم از سایت خارج نمیشم

وقتی میخوای بری کاربریت شماررو بزن اون پایین نوشته رمز خود را فراموش کرده ام یا کرده ای اونو بزن بعد ...

این کارو کردم میگه درخواست شما معتبر نیست

2706