2733
2734
عنوان

یعنی میشه امید بست بهش 🥺

593 بازدید | 66 پست

سلام خانمها من دیشب لکه بینی پیدا کردم 😔 یه لخته خون ک شبیه جیگر بود دفع کردم ک کلا شاید اندازه یه بند انگشت میشد 

ولی از صبح دیگه لکه بینی ندارم میشه امید وار شد ک چیزی نشده به جنین جنین سالم کسی بوده اینجوری بشه و جنینش سالم بدنیا بیاد 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

خواهشا هر کی هر اطلاعاتی داره بگه من تا شنبه ک برم سونو میمیرم و زنده میشه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند هفته‌ای  انشلا ک چیزی نشوده

5 هفته 6 روز 

باردار بودین اینطوری شدین ؟؟؟

بله 

2738
دردم داشتین ؟؟؟؟اگع درد نداشتین فک نکنم چیزی باشه ،انشااللع ک سالمه استراحت داشته باش

درد ندارم و نداشتم 🥺 نمیدونم چرا اصلا اینطوری شد 😔 

اگه هماتوم  بودین شاید اون بوده ی دفعه ای افتاده

نمیدونم شاید هماتوم بوده باشه 🙁 خدا کنه ک هماتوم بوده باشه 

نمیدونم شاید هماتوم بوده باشه 🙁 خدا کنه ک هماتوم بوده باشه 

انشاالله نینی سالمه ،اخه خدایی نکرده اگه جنین یا جفت بود بدون درد نمیشد اونم ی لخته ،مراقبت کن تا شنبه استرسم نداشته باشه هیچی نیست 

انشاالله نینی سالمه ،اخه خدایی نکرده اگه جنین یا جفت بود بدون درد نمیشد اونم ی لخته ،مراقبت کن تا شن ...

مرسی عزیزم 

ممنون ک وقت گذاشتید و سوالم جواب دادید 

2706