2733
2734
عنوان

هشتای همه

| مشاهده متن کامل بحث + 12151 بازدید | 1807 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه  سری بعد خودت پست ها رو از اول جواب بده من انگار دیگه دارم پیر میشم

باشه ولی پیر نمیشی 

بیخیال 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
2728
فاطی چقد انرژی داری ماشالله بزنم به تخته

سحر تازه دارم شام میلوبونم 

جات خالی نون پنیر 😂😂

ارشانم با مامانم شام خورده خوابیده 

Forgiving someone is easy, trusting them again not   ببخشید ب خاطر لغو دوستیها   خودم دوباره بهتون در خواست میدم   
بابا یه سر دارم هزار سودا

جووووووووووون به این سودا هااااااااا🤣🤣🤣🤣😁🤣😚😚

به اونایی که لاشین یه جواب لاشی تر از خودشون بدین که نه سیخ بسوزه نه کباب هم شعر بگید براشون،،،،، هم دهنشونو جاده چالوس کنید 🤗🤣😆🖐😁😜😜😜🙊🙊                                                               ما ز یاران چشم یاری داشتیم                                        لاشی تر از آن بودی که میپنداشتیم 😆😎                   دخترا جیگرن ( گیتاریستا ) جیگر تر ترن 😎✌👎🤙
2738
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4632373/هشتای-همه?postid=144047898

به به افرین مهسا 

تاپیک چیکا رو گذاشتی تو همون تاپیک چیکه

دست مریزاد 

ایول 

چشم هممون کف پات با این هنر نماییت 😁😅

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
جن که خوبه سوسکی چیزی میگفتی بهتر بود

باشههههههههه پس شبت سوسکی مارمولکی ، عنکبوتی🤣🤣🤣🤣😁😁😁😝😝

به اونایی که لاشین یه جواب لاشی تر از خودشون بدین که نه سیخ بسوزه نه کباب هم شعر بگید براشون،،،،، هم دهنشونو جاده چالوس کنید 🤗🤣😆🖐😁😜😜😜🙊🙊                                                               ما ز یاران چشم یاری داشتیم                                        لاشی تر از آن بودی که میپنداشتیم 😆😎                   دخترا جیگرن ( گیتاریستا ) جیگر تر ترن 😎✌👎🤙
2706