2733
2734

الان نمیخوام سرزنش کنم چون خودمم تجربه بارداری ناخواسته داشتم‌ ولی عزیزم اگه بچه نمیخوای چرا سفت وسخت جلوگیری نمیکنی؟اگه شوهرت خیلی حساس نیست و میتونه ساپورت کنه بذار دنیا بیاد چون بعد سقط ممکنه افسردگی بگیری وپشیمون بشی

خدایا مسافر 

گلم خیلی سخته اما اینکارو نکن به دنیا اومد بعد جلوگیری درست داشته باش. منم دقیقا مثل توام برای همین درکت میکنم ضمن اینکه بچه هام مریضن رسیدگی میخوان. خدا خودش صبر وقوت بهت بده

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجزه اسی🙋‍♀️🙋‍♀️ دو روزه پشت سرهم بی بی چک میزنم  زیر یک ربع ده دیقه  هاله محو میند ...

منم اولش درحد توهم بود هالش ولی مثبت بود،مبارکه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2728
منم اولیو فک کردم توهم زدم  بعد امروز بازم رفتم خریدم ظهر زدم همونجوری شد

پرنگتر نشد؟یکی دوروز بعد دوباره بزن اگ کمی پرنگتر شده باشه مثبته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2738
جنسیتش چی بود برا شما؟ میگن دیر پررنگ شدنی ینی پسره🙄😂!! اره؟😑

اره عزیزم درسته من بتامم خ بالا نبود و ماماگف پسر دیرتر میره بالا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرنگتر نشد؟یکی دوروز بعد دوباره بزن اگ کمی پرنگتر شده باشه مثبته

ن چون پشت سر هم زدم زیاد تغییر نکرد 

میخام یکی دیگه هم هفته بعد بزنم 

خیییلی مطمئنم ک باردارم کاش تو ذوقم نخوره

بچه اولمم همینجوری بودم حسم میگف باردارم بعدش بعداز ی هفته بی بی زدم مثبت شد اونم کمرنگ بود خیلی 

خدایا نجاتم بدهههههههههه😤😣
ن چون پشت سر هم زدم زیاد تغییر نکرد  میخام یکی دیگه هم هفته بعد بزنم  خیییلی مطمئنم ک با ...

پس ان شاءالله ک بحق این وقت عزیز بارداری گلم،ارع کمی فاصله بده ک بتا بره بالا بعد بزن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اهاااا خداحفظش کنه برات عزیزم😍💖

فدات عزیزدلم😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706