2733
2734

موندم کدوم بهتره

نان خرمایی رو تاحالا درست نکردم البته، خومشزه میشه؟؟؟ 

خیلی دوراهی سختیه😁🤧🤧😂😒

تعداد رای : 11
نظرسنجی
دونات
6
54%
نان خرمایی
5
45%

خرمایی خیلی راحته

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما درست کردین؟ با چه دستوری؟ بعد خمیر نمیشه؟ 

اره

نه چرا خمیر

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2731

من ی کاسه ارد ی قالب کره اب شده

نصف پیمونه ماست رو قاطی میکنم

ی کوشولو هم نمک و یکینگ میزنم ی جوری که خمیر نچسبه

بعدش خرما رو پوستو هستشو میگیرم

له میکنم کامل ی کم دارچین با چنتا قاشق گلاب میزنم

بعد به اندازه ی الو بزرگ خمیر برمیدارم بازش میکنم خرما میزارم لاش و گردش میکنم میزارم تو سینی 

زده تخم مرغو جدا کن با برس بکش روشون

بزار تو فر دماشم طبق تجریه تنظیم کن

2738