2733
2734
عنوان

من مشکلم اینه نمیتونم ارتباط بر قرار کنم با جنس مخالف

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 32 پست
منم دوستش دارم نه اون روش میشه حرف بزنه نه من فقط همو نگاه میکنیم همین بدون حرف و با خجالت رد میشیم

اها اگه این طوریه مشکل سعی کن کمرویی رو بزار کنار😅

خودت یه بحثیو باهاش باز کن بفهمه میتونه بیاد باهات حرف بزنه

سفارش تایپ و ترجمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نباش هرکی بهت پیشنهاد داد قبول کن دیگ خودت راه میفتی

نه دوستی نه هردو تامون برا ازدواج پسندیدیم رومون نمیشه حرف بزنیم هیچ وقت حرف نزدیم

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
اها اگه این طوریه مشکل سعی کن کمرویی رو بزار کنار😅 خودت یه بحثیو باهاش باز کن بفهمه میتونه بیاد با ...

خخخخ اون از من بد تره سرشو میندازه پایین پسر پاکیه

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
2731
مهم نیست . اونی بخواد شماره بده هم اصلا آدم حساب نمیکنم 😐

🙈🙈🙈

خب وقتی برای ازدواجه میاد خواستگاری پیشنهاد دوستی نمیدع

سن من کمه

2738
اگ نظر منو میخوای بهتره با کسی وارد رابطع نشی چون ت سن بدی هستی

ینی چی میشه خودم رابطه جنسی دوست ندارم 

شماره بده؟ینی همینا که تواجتماع شماره میدن؟من اصن اینجور رابطه ای و قبول ندارم که صرفن بخواد بخاطر ظاهر شروع بشه واسه همین اینجور مواردو نه ب چپم میگیرم نه به راستم

ترجیح میدم شناخت قبلی وجود داشته مثلن کلاسی و...نه فقط جذابیت ظاهری 

اگه اینجوری محترمانه پیشنهاد بگیرم خب اگه موارد مدنظرمو داشتن باشه ب پیشنهادش فک میکنم ،ولی اینکه یکی بیاد همینجوری یه دفعه از راهنرسیده برای اولین یا چندمین بار ادمو ببینه و بدون شناخت زااارت شماره بخواد خیلی احمقانه اس

شماره بده؟ینی همینا که تواجتماع شماره میدن؟من اصن اینجور رابطه ای و قبول ندارم که صرفن بخواد بخاطر ظ ...

نه اونجوری نیست خونواده داره  

2706