2733
2734

دیگ مجبوریم ..

باید یکی ارث خورمون باشه😂😂

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی همینه عزیزم خوشی و غم باهم ...من بچه میارم ک ی ادم موفق وارد جامعه کنم تا ب خوشی هام ی خوشی اضافه شه

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2731
2738

خوشی و ناخوشی همه جا هست ادم باید با امید زندگی کنه وگرنه ادامه زندگی اصلا ارزش نداره .

کی گفته زمانه اینجوری می مونه؟روزای بهترم میان .بچه دار شدن هم یه جور شکرگزاری بخاطر زندگی کردنه من زندگی کردم خوب و بدشو خودم ساختم حالا تقدیمش میکنم به فرزندم

2706