2733
2734
عنوان

دخترای زرنگ برا یافتن شوهر 😐😁؟

1042 بازدید | 92 پست

چیکار می کنن؟! روششون چیه ؟کجاها آشنا میشن؟ چیکار می کنن که اینقدر شوهرهای خوب و سرتر از خودشون گیرشوون اومده؟؟

ما که عین بچه های پاستوریزه نشستیم تو خونه و منتطر خواستگارای سنتی که زنگ بزنن و لطف کنن بیان بپسندن😐و اکثرا هم یه مشت کور و کچل میاد که اونام بعضیاشون لطف می کنن نمی پسندن 😐😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تو همه جو های زنوکی برو😂😂😂 باهمه زناییکه تو روضه ها هستن تهرانی حرف بزن... باکلاس صحبت کنید باه ...

نه بابا. اینجوری هم فایده نداره. همش، خواستگار سنتی پیدا می‌شه اینجوری 😐که اونام به درد نمی خورن اکثرا و بعذم اول مادر پسر باید بپسنده و نمیشه خوبا رو تو کرد 😜😑

ببین شوهر خوشکل دردسره  بخدا اینو جدی میگم

من خودمم خوبم ینی از دید بقیه کم ندارم از همسرم ولی خب از نظر خودم از من سره ظاهری...خیلی بده دائما استرس اینو داری ک چشما روش باشه بخدا جدی میگم من حتی دلم نمیخواد حموم بره تیپ بزنه اینجوری همش خودم اذیت میشم

والا من بلد نیستم. منم نشستم تو خونه شوهر خوب گیرم اومد خدا رو شکر. ولی از من سرتر نیستا. هیشکی از من سرتر نیست. 

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
نه بابا. اینجوری هم فایده نداره. همش، خواستگار سنتی پیدا می‌شه اینجوری 😐که اونام به درد نمی خورن اک ...

وای راست میگی چه سخته خدارو شکر بچه بودم از همون موقع مخ پسر خالمو زدم الانم شوهرمه😊

کلاس سوم ابتدایی بودم لوس بازی و ناز کردن کنارشو شروع کردم😍🤣

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
رو ظاهر قضاوت نکن___مردای زشت یا باقیافه معمولی خیلی مهربون ترن،،،مردباید اخلاق داشته باشه ،،،شوهرخو ...

بابا عزیزان من منطورم ازکور و کچل فقط ظاهر بد نبود. کلی گفتم ینی شخصیت و خانواده و شغل و شرایطش از ما و من پایین تره. بعذم من خودم خوش، قیافه هستم. نمی تونم با یه زشت ازدواج کنم. لااقل باید بهم بیایم دیگه.. 

2706