2737
2734

اولش فرم میگیره اما وقتی تو قیف میریزم شکوفه بزنم اب میشه به طوری که وقتی قیف رو فشار میدم آب از کناراش میرنه بیرون چیکار کنم سفت بمونه و فرمشو از دست نده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خوب فرم نگرفته .محیطت گرمه خیلی شاید 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2738

خوب فرم نگرفته 

قيف بزار دو ساعت قبل تو يخچال

كيك سرد باشه محيطي ك كار ميكني سرد باشه ب خاطر گرماي دسته 

بعدش يه مقدار پنير ماسكارپونه بزن طوري فرم ميگيره تا ده ساعت بيشترم ميمونه

هم عیب از خامته هم اینکه چربیش کمه هم اینکه خیلی خیلی خوب هم نخورده خامت هم اینکه ظرف خامت زیرش ظرف دیگه پر از بخ بزار بعد بزار تو قیف 

قیفتم بزار بخچال بعد موقع پر کردن درش بیار

من خامه ی قنادی از این ابکیا هست 

نمیدونم اسمش چیه مارک میهن می‌خرم 

ببین ظرفا سرد باشه حتما 

یخ ش کامل حتما حتما آب بشه 

باید اینقد با همزن بزنی ک ظروف چپ کنی 

نریزه

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..

من یکی دوقاشق شکر میزنم دیرتر اینجوری میشه زودم میدارم یخچال 

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2706