2733
2734
عنوان

سیروس گرجستانی فوت کرد😥😥😥

402 بازدید | 36 پست

وای خدا باورم نمیشه😭

هر روز آخه 

خیلی بازیگر خوبی بود من خیلی دوستش داشتم۰😭

اونایی که نمیدونن کیه آقا هاشم تو متهم گریخت😥

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا رحمتش کنهههههههه😭😭😭😭😫براش فاتحه بخونید😥😥😥

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

منم  سیروس گرجستانی رو نمیشناختم ولی وقتی دیدم بازیگر نقش هاشم بوده خیلی دلم گرفت😞

زخم را پنهان کن حتی از خودت/جز نمک درمشت دنیا هیچ نیست. راه ظهورت را بستم قبول...اما خدا را چه دیدی شاید قرار است حر تو باشم!در ارزوی تجربه مرگ موقت.😐
2738

نههههههه دروغ میگی از کی شنیدی توروخدا بگو دروغ میگی من و شوهرم عاشق خودشو بازیاش بودیم شوهرم بفهمه تا یک هفته افسردگی میگره😢😢😢😢

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
وافعا  وای تو مطمئنی؟😳😳😳😳

آه الان اخبار گف 

طفلی انگار سکته کرده😢

نههههههه دروغ میگی از کی شنیدی توروخدا بگو دروغ میگی من و شوهرم عاشق خودشو بازیاش بودیم شوهرم بفهمه ...

الان تو اخبار شبکه پنج گفت 😭😭😭😭😭

الان تو اخبار شبکه پنج گفت 😭😭😭😭😭

واااای خاک توسرمممممممم الهی بمیرم داره گریم میگیره

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

روحش شاد ولی خوشا به سعادش امشب تو میلاد امام رضا خود امام رضا شفاعتش کنه آمین

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706