2737
2734

من 1 ماه جراحی کردم. بینیم خیلی پهنه و پره های بینیم خیلی جمع نشده. 

وهر سمت بینیم یکم فرق دارن باهم

اگه ورمش بخوابه درست میشه و ورم رو پهنا و قد بینی تاثیر داره. 

من نیم فانتزی میخواستم الان تقریبا طبیعیه امکان داره حالتش تغییر کنه

خواهش میکنم کمک کنید دارم افسردگی میکیرم

واسه حاجت من میشه صلوات بفرستید🙏🙏🙏

اصلا نگران نباش عالی میشه تا یکسال ونیم دیگه اوکی میشه

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی خوب میشه الان برای قضاوت زوده

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738
اصلا نگران نباش عالی میشه تا یکسال ونیم دیگه اوکی میشه

فرمشم تغییر میکنه. قوسش خیلی خیلی کمه و نوک بینیم خیلی بالا نیست.طبیعیه مدلش. من بینیم خودش کوچیک بود و ایرادی نداشت فقط میخواستم مدلش نیم فانتزی شه که نشده. 

با دکترت تماس بگیر ولی فک کنم ورمه ک اینجوری نشون میده

خداکنه ک ورمش باشه. خودش ک میگه خیلی خوب شده ورم داره و اینکه تو خیلی داری حساسیت نشون میدی

فرمشم تغییر میکنه. قوسش خیلی خیلی کمه و نوک بینیم خیلی بالا نیست.طبیعیه مدلش. من بینیم خودش کوچیک بو ...

بله فرمش بهتر میشه

2706