2733
2734
عنوان

دیگه باورم شده کمک کردن اشتباهه تو این دوره زمونه 😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2835 بازدید | 184 پست
خب برن زیر کمیته،برن کار کنن این رفتار غیراجتماعی وغیر حرفه ایه ادم خودش کوچیک کنه بخاطر پول!!!

درصورتی ک بخوان کار کنن الان واسه اشون کارم پیدا کردم ۴ ۵ نفر از اعضای خانوادشون سالمن و میتونن کار کنن ...

اما ..

آیدا هستم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نگو دیگه کمک نمی کنم اونا شعورشون در اون حد بوده از لطف کسی سو استفاده کردن شما نباید کار خوبتو ت ...

متاسفم واسشون من حس میکنم حیوون فرض شدم

خدا میدونه من با چه دل پاکی و چقدر بی سرو صدا از خودم زدم بردم اونجا .. خاک تو سر احمقم

آیدا هستم  
2731

عزیزم به شوخی خنده بگو که دیگه شماهم دارید کم لطفی میکنید زنگ میزنید که بخر مطمئن باشید از دستم بر بیاد حتما انجام میدم ولی خواهشا منو تو معذوریت قرار ندید با عرض شرمندگی از دستم برنمیاد اینکار فعلا هم یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم دعام کنید

درصورتی ک بخوان کار کنن الان واسه اشون کارم پیدا کردم ۴ ۵ نفر از اعضای خانوادشون سالمن و میتونن کار ...

تنبلن!به اش خوری عادت کردن!بیخیال این بارم یه کمک ناچیزی بکن بعد کلا نرو سمتشون بقول خودت کارم که هست خودشون باید بفهمن

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
عزیزم به شوخی خنده بگو که دیگه شماهم دارید کم لطفی میکنید زنگ میزنید که بخر مطمئن باشید از دستم ...

حرف شما خیلی درست و باشعورانه هست اما فکر کنید در موقعیت منید باز کمک میکنید ؟

آیدا هستم  
2738
متاسفم واسشون من حس میکنم حیوون فرض شدم خدا میدونه من با چه دل پاکی و چقدر بی سرو صدا از خودم زدم ب ...

منم از این‌کارها زیاد کردم دستمو زیاد داغ گذاشتن ولی مهم نیست خدا عوضشو بهم داده وخدا خودش میدونه با هر کی چطوری تا کنه غصه نخور خدا اجرتو داده🌹

تنبلن!به اش خوری عادت کردن!بیخیال این بارم یه کمک ناچیزی بکن بعد کلا نرو سمتشون بقول خودت کارم که هس ...

من یه دختر ۱۹ ساله ام که شاغلم نیستم هرچی میگیرم از بابام میگیرم واقعا بی انصافی میکنن در حقم باعث شدن دیگه بدم بیاد از کمک کردن

آیدا هستم  
من یه دختر ۱۹ ساله ام که شاغلم نیستم هرچی میگیرم از بابام میگیرم واقعا بی انصافی میکنن در حقم باعث ش ...

۱۹سال!!!!!ایول✅کمک کردن بد نیست اما به هرکسی نه،اینجوری شرمنده بابات هم میشی

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2706