2733
2734
عنوان

دیگه باورم شده کمک کردن اشتباهه تو این دوره زمونه 😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2833 بازدید | 184 پست
باورم نمیشه خودشون میدونن من انچنان پولدار نیستم و به جای اون همه کمک به اونا میتونم واسه خودم خرتو ...

این اتفاق نادر نیست

این امکان وجود داره

اونا بدون رو دربایستی ازت درخواست کنند

تو هم محترمانه و رک بگو

هزینه ی مد نظر ببرای یه شخص خیلی بیمار در نظر دارم بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیاز مند واقعی قانع و کم توقع اگه ام توقعی داره از خودش هست ک بیشتر تلاش کنه پولدار شه.. اینا ادای فقیرا رو در میارن من بودم کمک نمیکردم دیگه.... ادم باید عزت نفس داشته باشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728
نه ولی اونا چند نفرن حداقل میگم نفری ۳تا داشته باشن  من وسعم کمه .. میدونن بعد فکر کنید زنگ م ...

بگو شرمنده جدیدا وضع مالیم بدشده و تا مدتی احتیاجات خودمو هم نمیتونم کامل تامین کنم.اونوقت فردا ببین جواب تلفنت را میدن یا نه

2738
اخه من میدونم ندارن ولی منو حیوان بارکش فرض کردن

اغلب موارد همینه منم به همین نتیجه رسیدم نباید زیاد برای کسی دل سوزوند کسی که از پا افتاده خودش سعی نکرده بلند بشه ارزش نداره دستشو بگیری چون بالا نمیاد سعی میکنه تو. رو پایین بکشه هم قد بشید 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
مادرشون میخواد ...😐😳

خب برن زیر کمیته،برن کار کنن این رفتار غیراجتماعی وغیر حرفه ایه ادم خودش کوچیک کنه بخاطر پول!!!

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
دیگه هرگز کمک نمیکنم به کسی

نه نگو دیگه کمک نمی کنم اونا شعورشون در اون حد بوده از لطف کسی سو استفاده کردن شما نباید کار خوبتو ترک کنی ولی به جا وبه اهلش که واقعا نیاز داره وبه اندازه من هم تواین تور افتادم ولی ..........

همه که مثه اون نیستن خوبی بکن ولی نه برا کسی که بیشعوره دنیا رو با خوبیاش میشه، بهش لبخند زد

اینارو ببینید باورتون نمیشه همچینن 

اخه حس میکنم خر فرض میشم ماکارانی میبردم زنگ میزدن خیلی خوبه داری بازم بیار  میخواییم میبردم کنارش یه بسته بیسکوییتم میبردم زنگ میزد بیسکوییت بیار خوردیمش کیف میبردم میگفتن کیف خودتم خوبه نمیخوای بده من 😐

آیدا هستم  
2706