2737
2739
عنوان

شوهرمو بااینکارام اذیت میکنم

3315 بازدید | 134 پست

43روز پیش زایمان کردم 7.8تا بخیع خورده بودم طبیعی بودم بخیهام خوب شدن کامل. شوهرم رابطه میخواد از ترس نمیزارم حس میکنم خیلی دردم میگیره دوران بارداریمم منع رابطه بودم شوهرم دو شبه قهر میکنه میخوابه میگ چن ماهه منتظرم. خیلی میترسم نمیدونم بااین ترس چکاکنم میدونمم اخرش باید تحمل کنم همش ک نمیشه امروز فردا بندازم.. 

شوهرمم زده میشه ازم

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤

فک کنم کامل خوب شدی ژل روان کننده استفاده کن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش بگو بیشعور متوجه نمیشی زایمان کردم تو کلت پشکل ریختن مگه که عقلت نمیرسه زنی که زایمان کرده رو نباید اینجوری زجر بدی

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2738

عزیزم بنظر من اینبار خودت پیش قدم شو اگه ترس نداشته باشی دردی هم نداری حتی اگه درد هم داشته باشی اونو نمیتونی تحمل کنی بخاطر شوهرت؟

من و تو مثل ماه و ستاره پیوند سرنوشت همیم😍👫🏻❤

شوهرت میخواد بغلت کنه یعنی؟

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

خدایی الان ما چی بگیم

ن خودت فکر کن

میخوای چجوری کمک کنیم

واقعا بعضی مسایل تاپیک زدن نداره 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30