2737
2739
عنوان

مشهدیا کجان؟؟(

84 بازدید | 11 پست

برنامتون برا امشب چیه؟حرم میرین ؟پیاده؟

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوس دارم برم اما همسرم دوس نداره. فک نکنم بریم. از دور سلام

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

کجا برم مگه مسافرا اجازه میدن اونم با این کرونا

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

خوش به حالتون😔

هرکدومتون رفت سلام منم به آقا برسونه 😢

بگه آقا الهام فقط تو رو داره و چشم انتظارته🥺

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2738

مشهدم ولی برای اینکه به کسی اسیب نرسه نمیرم

چند روز پیش رفتم

امشب شلوغ حتما

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))

مشهدخیلی شلوغ شده چون مسافرزیاداومده نمیگم کلامشهدمتعلق به مامشهدی هاست ولی واقعاهمینطورکه شمال وضعیتش قرمز بود گفتن نیاین خواهشامشهدنیاین وضعیتش قرمزه من میخواستم خیلی وقت پیش این تاپیک روبزنم ولی گفتم اون کسی که بیشعورتشریف داره چه مشهدی چه غیرازمشهدی میره یااینکه میان میگن بتوچه مامیریم اصلابدرک هرکی که رعایت نمیکنه وامشب بره زیارت امیدوارم کرونابگیره که حال کرونایی روبفهمه

چادرم👑بندگی منه♡👇                                  آهای خانمی که الکی واسه تاپیکم گزارش زدی واست خیلی متاسفم همچنین واست دعامیکنم که اون حس تنفر روبخاطر به کرسی نشوندن حرفت خداازت بگیره تابه آرامش برسی😏