2737
2739
عنوان

کقتی ارایشگرت مهربونه😍😄+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 43 پست
من گلدونام ب جونم بسته س . ولی مادر شوهرم خوشش میومد یه گلدونمو دادم بهش . و یه عالمه قلمه . . تو یه ...

😂مادربزرگ منم بنده خدا ب همه مون گل داده میگه دیگه ولم کنید گلام تموم شد بس کنید دیگه 😂😑گلاش بی نظیرن

منم گلدونام ب جونم بسته اس ب مامانم گفتم برا جبران حتما چندتا قلمه از مال خودش بزاره بیارم براش

😂مادربزرگ منم بنده خدا ب همه مون گل داده میگه دیگه ولم کنید گلام تموم شد بس کنید دیگه 😂😑گلاش بی ن ...

منم دو سه باره از همه گلام قلمه میده میرم میبینم خشک شدن همشون . دلم کباب میشع .نمیدونم چکارکنم

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه این طرز برخود من واقعا سعی میکنم که انقدر دل بزرگی داشته باشم ولی گاهی اطرافیان اینو ساد ...

خیلییییییی نمیدونی از دیروز چقدر خوشحالم گفتم نهایت ی شاخه میده دیگه 

ولی کل گلدونو با اصرار بهم داد گلدونشم انقدر گوگولیه شد ی یادگاری از ی دوست خوب ی بارم بهم نذری داد میخوام این سری حتما براش از مامانم کلی گل بگیرم 

بله

ی بنجامین دارم ابلق هست ۲ سال پیش خریدم پشت پنجره هست آفتاب غیر مستقیم بهش میخوره ابدهیش غبار پاشی اش ، تعویض خاک و.... همه چیش اوکی هست 

برگهاش هم نمیریزه ولی اصلا رشد نداره

تو این دوسال مثل همون روزی هست ک از گل فروشی خریدم

ب نظر شما دلیلش چی میتونه باشه؟

2728
منم دو سه باره از همه گلام قلمه میده میرم میبینم خشک شدن همشون . دلم کباب میشع .نمیدونم چکارکنم

ی بار محترمانه بگو مامان شما ک گلا رو خشک میکنید گل میخواید چیکار یا هم خودت قلمه بزار براش جوری ک بگیره یادش بده نورش چجور باشه ابش چجور باشه شاید اینبار دیگه خراب نشد

ی بنجامین دارم ابلق هست ۲ سال پیش خریدم پشت پنجره هست آفتاب غیر مستقیم بهش میخوره ابدهیش غبار پاشی ا ...

بنجامین کلا گیاه سختیه مامان من داشت کلا خشک شد داییم میگفت خیلی حساسه 

ی بنجامین دارم ابلق هست ۲ سال پیش خریدم پشت پنجره هست آفتاب غیر مستقیم بهش میخوره ابدهیش غبار پاشی ا ...

وای عزیزم نمیدونم .ظاهرا همه چیزو رعایت میکنی .

من میدونم ک باید نور پشت پرده بهش بخوره .

گلای من ک تند تند رشد میکنن.دوس دارم همونجوری بمونن

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2738
ی بار محترمانه بگو مامان شما ک گلا رو خشک میکنید گل میخواید چیکار یا هم خودت قلمه بزار براش جوری ک ب ...

اخه دلم نمیاد خیلی گل دوس داره

یه بار خودم قلمه زدم دادم‌همین هفته پیش دیدم بی حاله اب نخورده .گفتم اینو اب بدین خشک میشه

حتی خاک خوب هم دادم بهش.

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
واقعا حساسه راست میگه دایی تون موندم والا اصلا رشد نمیکنه از طرفی هم عصبانی میشم میگم بندازم بره&n ...

مامان من دوبار جاشو عوض کرد ی بار تو پزیرایی بود اورد گذاشت تو راه پله نور بهش بخوره خشک شد😐

2706