2733
2734

دوست عزیز چه ساعتی میخوای بخری و چه قیمتی هست؟منم میخوام ساعت بخرم ولی بی تجربه اصلا نمیدونم کدوم مارک خوبه وشیک تره

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
دوست عزیز چه ساعتی میخوای بخری و چه قیمتی هست؟منم میخوام ساعت بخرم ولی بی تجربه اصلا نمیدونم کدوم ما ...

مردانه رفتم بازارساعت گفتن رمانشون سیتیزن اینا خوبن همه رده همن ولی نمایندگی ساعت یکم گرونتربود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مردانه رفتم بازارساعت گفتن رمانشون سیتیزن اینا خوبن همه رده همن ولی نمایندگی ساعت یکم گرونتربود  ...

نمایندگی به خاطر اسم نمایندگی که گرفته و اجاره مغازه کلا میکشه رو اجناسش خاصیتشونه دلیلشون هم اینه که مال ما اصله اونا فیکن

۹درصد ارزش افزوده و پول مالیات هم میکشه رو جنساش

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
ساعتایی هست که فتو کپی اصل ب قیمت نمایندگی یا بیشتر  نمایندگی اتفاقی پیش بیاد میتونی یقشو بگیر ...

خب اینای بازارم میگن ضمانتداره ‌شناسنامه داره ولی خب فول گوی اخه اصلش بالای 3تومن 

سال ۹۶ از سایت دیزل یه سایت گرفتم مدلdz7265 

۲۷۰۰شد 

بارها اب ریخته روش محکم خورده ی جایی ولی هیچی نشده 

خیلی هم شیک از دید من هرکاری کردم عکس ارسال نمیشه مدلشو بزنی تو سایت میاره