2733
2739

خط ایرانسل تازه خریدم 

دوروز یه بار نتش قطع میشه 

اپراتوراشونم چرت و پرت جواب میدن 

ازین طرف میخوام نت ماهیانه بخرم بیشترینش ۲ گیگه،۱۴ تومن؟؟؟

اخه خط دائم مگه بهتر نیست خاک تو سرا 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من خط اعتباری داشتم این مشکلات و نداش😶😶😶😶😶😶😶😶

نخرید ایرانسل خداییش شماها

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اع من بعد از ظهری نامزدم‌میخواد برا هردوتامون بخره  من الانم دارم ولی مشکل نداره ک

نخر توروخدا افتضاحه 

من مثل چی پشیمونم 

به درد خودشون و ننه شون میخوره 

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌
2728
من نت ماهانه تا 7 گیگ هم خریدم

چه جوری اخه؟

برا خط دائم چه جوری بخرم ؟

من همراه اول دارم

اونم قطع و وصل میشه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
من همراه اول دارم اونم قطع و وصل میشه

چشون شده ؟

اخه چرا 

شما زنگ میزنی اپراتور چه جوابی میدن

چشون شده ؟ اخه چرا  شما زنگ میزنی اپراتور چه جوابی میدن

والا زنگ که نزدم

ولی دیگه بسته نمیگیرم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738