2733
2734
عنوان

اگه شماتودعوا به همسرتون بگید الهی خونوادت بمیرن عکس العملش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 95 پست
درسته  نمیگیم ک شما همیشه مقصرین  میگیم باید درست مدیریت کنین شاید اگه میگفتی منو مامان ...

همیشه بهش میگفتم حرف نیار ببر چکارش کنم خاله زنک بود 

میگفت نامادریم گفته تو مریضی خانوادت خرابن 

نامادریش میگفت محاله بزارم عقد کنید خیلی دخالت میکردن میگفت باید ۳تا بچه بیاری حق نداری ۲هفته که شوهرت اینجا نیست، کسی بیاد پیشت یا بری خونه بابات، نباید مهمون یا دوست بیاد خونت

ماهی ۷_۸میلیون ازش پول میگرفتن خونه ماشین و طلا و هزینه پزشکی میگرفتن ول کن نبودن بازم

حرفش بد بود  ولی حقش نبود خدایی اینو بهش بگی

چراحرفای شوهرمیگن اینجا بدبود ولی حرفی که زدی ال بل خیلی بد چراواقعا درک نمی کنم خودمونم که زنیم الان مردانیستن حتی حرفی هم حق که مال خودمونه نمیدیم چراواقعا درصورتی که علت اصلی ایشون نبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراحرفای شوهرمیگن اینجا بدبود ولی حرفی که زدی ال بل خیلی بد چراواقعا درک نمی کنم خودمونم که زنیم الا ...

متوجه نشدم من عزیزم

خداجونم من راضی ام به رضاے تو 😍  ازت ممنونم بابت همسرم 👦وپسرم 👶  ممنون که هواموداری😍  منوتو تاپیکای تشخیص جنسیت تگ کنید😝  
متوجه نشدم من عزیزم

منظورم جبهه گرفتن بعضی ازکاربرا به حرفی که شمازدید میگن مابودیم میزدیم وای چه حرفی زدی درصورتی که علت اصلی این حرف شما کاربد مشکل دارشدن زندگی شما مادرش هست ‌البته شوهرشماهم کم نیاورده جواب بدترداده ولی اینجامیگن حق باهمسرشماس دقت نمی کنن که اونم حرف وکاربدتر کرده گویاعادت کردیم که توسری خور باشیم متوجه شدی

2728
همیشه بهش میگفتم حرف نیار ببر چکارش کنم خاله زنک بود  میگفت نامادریم گفته تو مریضی خانوادت خرا ...

تجربه تلخی بود پس 

ماها معمولا فرق گله کردن  و  درد و دل کردن  و اعتراض و شکایت شما رو نمیفهمیم 

البته تقصیرشمام هست   یکم پیچیده این

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن