2726

من چون خیلی دوسش دارم وهمش سرخانوادش فقط بحث دارم تودعوا بهش گفتم الهی خدایامنوبکشه یا خونوادتو مامانتو یکیمون راحت شیم الان یه هفتس قهره حتی زنگ نزده جنسیت جنین وبپرسه ک چی بود کلی پیام دادم وعذرخواهی کردم  خودمم پشیمونم میدونم اشتباه کردم ولی یدفعه عصبانی شدم البته اونم جواب دادو بمن گفت توبمیری بهتره 😩 ولی خب من چندبارپیام دادم وعذرخواهی کردم ازش ولی جوابمونمیده 

راهکاربدید تروخدا خودمم میدونم ک خیلیییی اشتباه بزرگی کردم ولی واقعا ازروی حرص بود وظلمایی ک خانوادش بهم کردن 😫😫😫😔😔😔

خداجونم من راضی ام به رضاے تو 😍  ازت ممنونم بابت همسرم 👦وپسرم 👶  ممنون که هواموداری😍  منوتو تاپیکای تشخیص جنسیت تگ کنید😝  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میزنه شت و پتم میکنه خوووو😀

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

بیشعور گفت خودت بمیری☹☹☹؟نباید میگفتی دیگه من همسرم بهم گفته خط قرمزم مامان‌بابامم اونام اذیتی واسم ندارن وخوبن ولی خواهرشوهرم خیلی باعث دعوامون میشه ولی نگفتم الهی بمیره😁

من خیلی غصه دارم..هیچ مونسی ندارم...تو آسمون ستارس حتی اونم ندارم 😭
2706