2737
2734
عنوان

کنکور

85 بازدید | 7 پست

سلام اعصابم یه کم خورده چون هی کنکور عقب افتاد، دانشجوی ارشدم و قراره کنکور دکتری بدم، پارسال به خاطر درس من عروسیمون رو عقب انداختیم حالا کرونا هم اومد، نه شد عروسی بگیریم نه کنکور هنوز برگزار شده! 

خب چیکار کنیم شرایط اینه دیگه عزیزم من جات بودم بی عروسی میرفتم سر زندگیم پشت سرمم نفرین نمیخریدم یه عروسی خشکه بی مهمون به چه دردی میخوره من از خدام بود پولمو نگه میداشتم طلایی چیزی میخریدم بعدا مسافرت میرفتم

آیدا هستم  
خب چیکار کنیم شرایط اینه دیگه عزیزم من جات بودم بی عروسی میرفتم سر زندگیم پشت سرمم نفرین نمیخریدم یه ...

اره اومدم سر خونه زندگیم، ولی ته دلم عروسی موند، حالا هم خیلی دلم بچه میخواد، تا الان به خاطر کنکور و درس همه چی رو هقب انداختم ولی میگم دیگه مامان شدن رو عقب نمیندازم! درسمو هم خدا کمک میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم اگه کنکور رو هم عقب نمینداختن بازم شما نمیتونستی عروسی بگیری چون کرونا هنوز هست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2728
کلا حس و حال بدیه!

آره ، خیلی دلم برای زندگی قبل کرونا تنگ شده😢

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2738