2733
2739
عنوان

وااای منم باردار شدم 🤩🤩🤩😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 86 پست
مبارک باشه انشالله صحیح و سلامت بدنیا بیاد خدا به هرکی آرزشو داره ببخشه🥰😍

الهی  آمین ممنون گلم

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

عزيزم مباركت باشه 😍😍

الان حال دلت خوبه ميشه براي باردار شدن منم دعا كني 🙏🏻

حاشا به من كه فخر كنم جز به صليب عيسي مسيح🙏🏻     خداوندم لطفا متيو كوچولو رو بزار تو دلم خيلي وقته منتظرشم😔🙏🏻🙏🏻 4محبت بردبار و مهربان است؛ محبت حسد نمی‌برد؛ محبت فخر نمی‌فروشد و کبر و غرور ندارد. 5رفتار ناشایسته ندارد و نفع خود را نمی‌جوید؛ به آسانی خشمگین نمی‌شود و کینه به دل نمی‌گیرد؛ 6محبت از بدی مسرور نمی‌شود، امّا با حقیقت شادی می‌کند. 7محبت با همه چیز مدارا می‌کند، همواره ایمان دارد، همیشه امیدوار است و در همه حال پایداری می‌کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مو به تنم سیخ شد😍خدایا شکرررررررت

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
مبارکه گلم میشه بگی مشکلت چی بود

تنبلی تخمدان داشتم گلم

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2728

مبارک باشه مامانی انشاءالله یه بچه سالم و صالح و خوش روزی نصیبت بشه😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738
وای ک چ حس خوبیه بعد این همه انتظار  مبارک باشه همیشه باید رها کرد و بیخیال شد تا جواب بگیری

دقیقا نه فقط بارداری بنظرم بیشتر چیزارو باید رها کنی بسپاری ب خدا تا جواب بگیری 

وای ک چ حس خوبیه بعد این همه انتظار  مبارک باشه همیشه باید رها کرد و بیخیال شد تا جواب بگیری

آره واقعا من تو همین نتیجه گرفتم 

ان شاء الله قسمت تمام منتظرا

عزیزم حالا که حال دلت خوبه دعا کن کرونا از بین بره واقعا هممون خسته شدیم😔😔😔

الهی آمین 

از ته دل دعا میکنم که ریشه کن بشه 

من خودمم با این کرونا استرس دارم برا بارداریم

2706