2737
2739
عنوان

Hcg و‌ تاخیر... میاین لطفا

136 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها 

دومین دوره س که کلومیفن می‌خورم و hcg تزریق کردم... دوره هام همیشه منظم بوده... ماه قبل سر ۱۴ روز بعد از آمپول پریود شدم. این ماه پونزده روز گذشته و خبری نیست فقط دو بار ترشح قهوه ای کمرنگ دیدم... چند روزه که حالت های پری رو دارم الانم کمر درد و پا درد...

این تاخیر ربطی به دارو ها داره؟ راستی اینم بگم که روز ۱۱ بی بی منفی بود! این ترشح قهوه ای که دارم یعنی میخوام پری شم؟؟ تو رو خدا اگه تجربه دارین بهم بگین 

انشاالله بارداری 

توکلت به خدا باشه

منم سه دوره کلومیفن خوردم

دکتر گفت اگه ادامه بدی تخمدان‌هات‌می ترکه

دلم گرفته با دل گرفته ازخدا خواستم همه ما‌منتظرا که شماهم‌توجمع شون‌هستی به ارزومون برسیم

من ۱۶ روز بعد امپول پری میشم هنوز ۶ روز مونده تا پری بباد

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله بارداری  توکلت به خدا باشه منم سه دوره کلومیفن خوردم دکتر گفت اگه ادامه بدی تخمدان‌ ...

وای عزیزم تو هم وقتی دارو میخوری موقع تخمک گذاری زیر دلت به شدت سنگین میشه و درد میگیره؟؟؟؟ 

2731
وای عزیزم تو هم وقتی دارو میخوری موقع تخمک گذاری زیر دلت به شدت سنگین میشه و درد میگیره؟؟؟؟ 

اره پراز علایم میشدم ترشح هم‌می دیدم قهوه ای

از اون موقع پریودام هم بهم‌خورد

کاش به دکترت میگفتی اگه امکانش هست لتروزل برات بنویسه

من بدون دارو فولی ۱۸-۲۰ هم دارم. پریود هامم منظمه همیشه... یه بارداری خارج از رحم داشتم ۸ ماه پیش. دکتر واسه تقویت بهم دار‌و داده ولی انگار تاثیری نداره اصلا...

عزیزم شما بارداری؟ به سلامتی انشالله... امروز روز ۱۵ هست آخه دفعه قبل سر ۱۴ روز پری اومد

نمیدونم باردارم یا ن ۲ بار اس ام روز ۱۸ سیکل مثبت شد

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
2738
عزیزم شما بارداری؟ به سلامتی انشالله... امروز روز ۱۵ هست آخه دفعه قبل سر ۱۴ روز پری اومد

تست بزار اگ باشی مشخص میشه

اره پراز علایم میشدم ترشح هم‌می دیدم قهوه ای از اون موقع پریودام هم بهم‌خورد کاش به دکترت میگفتی ا ...

آره منم حس می کردم انقدر بزرگ شدن به زور داره آزاد میشه... چند ساعت بعد از آمپول اینجوری میشدم بعد خوب میشد. لتروز‌ول بهتره به نظرت؟ اون و تا حالا استفاده نکردم

چون ترشح می بینم منتظر پریودم. حسم میگه خبری نیست دو روز دیگه م صبر می کنم اگه نیومد تست میزارم

اهان

آره منم حس می کردم انقدر بزرگ شدن به زور داره آزاد میشه... چند ساعت بعد از آمپول اینجوری میشدم بعد خ ...

من دکترمو‌عوض کردم 

لوله مو‌جراحی کردم چون قبلا خارج از رحم شدم‌از لوله راستم ولوله راستم ملتهب شد ودیگه‌نذاشت باردارشم لوله راستمو بستن و چپی هم‌مثل اینکه پیچ خورده بود حالا نمی دونم دکتر پبچ خوردگی سو رفع کرده با نه

چهارشنبه میرم ببینم چه بلایی سر چپی اومده😭😭😭

بهش گفتم فولیکول هام‌کوچیک بودن بعد از جرحی چیکار کنم گف لتروزل میدم گفتم آخه کلومیغن خوردم ضرر کرد گفت لتروزول مثل کلومیفن نیست

حالا میخوام‌چهارشنبه دقیقتر بپرسم

توهم‌بپرس

من دکترمو‌عوض کردم  لوله مو‌جراحی کردم چون قبلا خارج از رحم شدم‌از لوله راستم ولوله راستم ملته ...

عزیزم انشالله که زودتر نی نی سالم میاد بغلت. منم خارج از رحم داشتم پارسال. چون دیر فهمیدم و کلی بزرگ شده بود با عمل لاپاراسکوپی درش آوردن آخه قلبشم تشکیل شده بود. ولی دکترم گفت خدا رو شکر لوله آسیب ندیده و هر دو سالمه... خیلی عجیب بود که با اینکه انقدر جنین رشد کرده بود لوله م میگفت سالم مونده... نمیدونم شاید دفعه بعد بگم دکتر برام عکس رنگی بنویسه مطمئن شم که سالمن...