2737
2734
عزیزم مگر اینکه خودت کارگاه رفته باشی و  دوره ش بگذرونی و گرنه فقط با مدرک لیسانس که چیزی واسه ...

چ کارگاه هایی برم؟

کجا برگزار کنم و به چه صورت؟

نفری چندتومن بگیرم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چ کارگاه هایی برم؟ کجا برگزار کنم و به چه صورت؟ نفری چندتومن بگیرم؟

😂😂شما چقدر عجله داری واسه پولدار شدن،،ببین عزیزم تو باید اول علاقه ت مشخص کنی اطلاعاتت زیاد کنی به نظرم فعلا بشین واسه ارشد بخون اطلاعاتت زیاد کن بعد خوندن ارشد اون کارگاهی که دوست داری باید بری بنا به علاقه ت مثلا انواع کارگاه داریم،،شخصیت شناسی،،cbt,act,ptc,,کارگاه زوج درمانی و خانواده،،کارگاه کودک،،و.....پس برو ببین اول به چی علاقه داری اطلاعاتت زیاد کن یکی دو تا کارگاه برو و گرنه میخوای با لیسانس خالی چی بگی واسه مردم

2731
😂😂شما چقدر عجله داری واسه پولدار شدن،،ببین عزیزم تو باید اول علاقه ت مشخص کنی اطلاعاتت زیاد کنی به ...

دلم میخاد زودتر برم سرکار

کارگاه و کجا برگزار کنم؟

از هر نفر چندتومن بگیرم؟

چ کارگاه هایی برم؟ کجا برگزار کنم و به چه صورت؟ نفری چندتومن بگیرم؟

منکه کار میکنم و عضو سازمان هستم در برگزاری کارگاه بسیار محتاطم ایا علمشو و توانشو داری؟؟؟ مثلا کارگاه تاثیر استرس بروی رابطه جنسی

منکه کار میکنم و عضو سازمان هستم در برگزاری کارگاه بسیار محتاطم ایا علمشو و توانشو داری؟؟؟ مثلا کارگ ...

خب موضوع های دیگه هم هست

کجا میتونم کارگاه برگزار کنم 

و

از هر نفر چندتومن بگیرم؟

دلم میخاد زودتر برم سرکار کارگاه و کجا برگزار کنم؟ از هر نفر چندتومن بگیرم؟

عزیزم شما چرا نمیفهمی میگم اول باید خودت بری کارگاه 😒😒😒،،،اینجوری که من فهمیدم شما فقط دنبال پولی ولی اول باید خودت پول خرج کنی،،بعدشم کسی اجازه گذاشتن کارگاه به یه آدم معمولی نمیده وقتی هیچ مدرکی نداری و گرنه همه دوست دارن زود کار داشته باشن ولی باید سوادشم داشته باشن

2738
خب موضوع های دیگه هم هست کجا میتونم کارگاه برگزار کنم  و از هر نفر چندتومن بگیرم؟

اولش پول نگیر،،،فقط ۳،۴ تا کارگاهو بعدش نفری ۲۰،،بعد افزایش کم کم،،،

خانه سلامت،،سالن تاتر محله ها،،،دانشگاه ها

خب موضوع های دیگه هم هست کجا میتونم کارگاه برگزار کنم  و از هر نفر چندتومن بگیرم؟

واقعا متاسفم که انقدر به فکر پول هستید،،شما اول باید رایگان کارگاه برگزار کنید که افراد جذب کنید ولی به جای اینکه سوادتون بیشتر کنید و فکر این باشید که سابقه واسه خودتون پیدا کنید همش فکر پولید 

منکه کار میکنم و عضو سازمان هستم در برگزاری کارگاه بسیار محتاطم ایا علمشو و توانشو داری؟؟؟ مثلا کارگ ...

ببخشید من میتونم درخواست دوستی بدم چن تا سوال ازتون در مورد رشته روانشناسی دارم؟

واقعا متاسفم که انقدر به فکر پول هستید،،شما اول باید رایگان کارگاه برگزار کنید که افراد جذب کنید ولی ...

چندتا کارگاه رفتم و میخام در کنار تحصیلم کارگاه برگزار کنم

برای همین اینجا پرسیدم که ببینم میشه یا نه؟

2706