2737
2739
عنوان

امید به اینده😒

339 بازدید | 15 پست

بچه ها تو این شرایط اقتصادی و کرونا و خبر های بد و.. چجوری به خودتون انگیزه میدید؟

من امسال قراره برم خونه خودم ولی هیچ انگیزه ای ندارم نه میتونم عروسی بگیرم نه به اینده خوش بینم هرروز هم خبرهای بد حالمو بدتر میکنه

امید به اینده توی ایران زیر صفره ☹

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دیشب خواب دیدم رفتم خارج انقد حالم خوب بوذ کار خوب داشتم و ورزش و تفریح خیلی حال داد همون خواب چن دقیقه ایش فهمیدم من اصن زندگی نکردم😐

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2738
من دیشب خواب دیدم رفتم خارج انقد حالم خوب بوذ کار خوب داشتم و ورزش و تفریح خیلی حال داد همون خواب چن ...

اخه حتی مطمئن نیستم با خارج رفتن مشکلات حل بشه.

تامیای یه قرون جمع میکنی بزنی یه زخمتو دنیا بیشترزخمیت میکنه اون پولم میشه بی ارزش نمیتونی کاری کنی....

هی هی امیدکجابود

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!

من نگاه سفید و سیاه به هیچی ندارم. 

و عقیده داره باید تک تکمون تلاش کنیم نواقصش حل بشه و از اون طرف مزیتاشم ببینیم... به آینده امیدوارم و تلاش خودمو میکنم...

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2706