2733
2734
عنوان

سوالی در مورد احراز هویت.سجام .

86 بازدید | 7 پست

دیروز از طریق سجام احراز هویت کردم از قسمت سهم اشنا .دیروز پیام آومد ک با موفقیت احراز هویت شدید ..دو مرحله پشت سر گذاشتم .ثبت نام سجام و احراز هویت 

پیامی ک داده فقط ی لینک زیر پیامه و گفته با موفقیت احراز شدید 

باید باز صبر کنم پیام بیاد .یا باید برم پیشخوانی جایی 

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
کد ده رقمی سجام رو بردار برو پیشخوان با مدارک

کارگزاری کی باید انتخاب کنم ..همون پیشخوان ؟یا خودم خونه ؟

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیشخوانم میشه من کلا سجام اگاه رو گرفتم تو خونه

پیشخوان اصلا نرفتید ؟من الان بنظرتون کارگزاری انتاب کردم .؟رفتم سایت سجام .بعد زدم ی قسمت ک نوشته بود کارگزاری سهم اشنا و انجام دادم برای احراز هویت ..

میتونم تو خونه بقیش انجام بدم ؟سهم اشنا کارگزاریه؟

پیشخوان اصلا نرفتید ؟من الان بنظرتون کارگزاری انتاب کردم .؟رفتم سایت سجام .بعد زدم ی قسمت ک نوشته بو ...

اره فک کنم کارگزاریه 😐 پیشخوان حتما باید بری

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2738