2733
2734
عنوان

100 تومن دارم میخوام بزارم تو بورس

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهریور تقریبا وسط هاش ی چیزایی میشنوید

چی

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2728

90 خودت بذار و چنتا سهم خوب بخر   بدون استرس 

و برا ماه سوم حتما سود میده 

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن
سبد گردان یجا پرسیدم گفت باید میلیارد به بالاباشه ⁦☹️⁩

اره پارسال قانونش این بود 

تازه ضرر هم تضمین نمی کنن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

دیروزم یکی از کاربرا میگف شهریور ریزش هست

هر چند من وارد نیستم

کاربرای دیگه هم انتقاد میکردن

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2740

صندوق بخری بهتره

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
به نظرت حداقل ماهی 4 تومن سود میکنه؟ 

مگر اینکه خیلی بلد باشی بزاری تو بورس.اره میشه بیشتر هم در میاره

اگر بلد نباشی هم پولت صفر میشه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

دولت تازه بورس رو پيدا كرده 

فهميده چه منبع درامدي بوده و خبر نداشته 

هيچي نميشه 

بورس سفوط كنه مردم پولاشون  و دلار و سكه ميخرن ،چي ميشه اون وقت ؟!!! 

اما توي بورس چي ميشه ؟! وارد بدنه دولت ميشه 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي