2733
2734
بجه شما نوزاده اخه میگن نوزاد تا ۱تومنم میدن

ن بابا خدا لعنتشان کنه 

بچم زمانی که دادخواست دادم شیش ماهش بود

الان یسالشه

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدا ای داد شما خودت درخواست طلاق دادی؟

ن فعلا درخواست طلاق ندادم

اما درخواست مهریه ونفقه وجهازیه رو همه دادم شیش ماهم هس درگیرم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
ن فعلا درخواست طلاق ندادم اما درخواست مهریه ونفقه وجهازیه رو همه دادم شیش ماهم هس درگیرم

چقد طول کشبده .خدا حق این بچها رو ازشون بگیره .شوهرمنم منتظره من به توافقی راضی بشم .تو این مدت بهتون خرجی نداده.راستی بزرگ  کردم بچه سخت نیست همه بمن میگن بچه رو بهش بده زندگیتو خراب نکن

هنوز دادگاه نرفتم من فعلا شوهرم وایساده بچه به دنیا بیاد بعد بریم قانونی اقدام کنیم دنبال کارای طلاق ...

منم باشوهرم خیلی مشکل دارم خیلی اما دوتا دختر دارم ی ۵ساله ی ۷ ساله نمیدونم بابچه هام چیکارکنم وگرنه حاضرم بمیرم ولی باهاش زندگی نکنم 

چقد طول کشبده .خدا حق این بچها رو ازشون بگیره .شوهرمنم منتظره من به توافقی رابشم .تو این مدت بهتو ...

بقران انقدباید بدوییی اشکت درمیاد

یبارحکم میاداعتراض بعداعتراض رد میشه اعساره بعد اعساررد میشه نمیادپول بده بعد دوباره شکایته بایدبگی فرارازدین کرده 

دوسه بار صدهزار فرستاد واسه این که شکایته ترک انفاق نکنم

خواهرم اگه امنیت مالی نداری بهتره بدی بره

بقران انقدخرجش زیاده بعضی موقع هافقط گریه میکنم

شما کرمانشاهی هستی؟

بله

بقران انقدباید بدوییی اشکت درمیاد یبارحکم میاداعتراض بعداعتراض رد میشه اعساره بعد اعساررد میشه نمیا ...

من میخوام وکیل بگیرم ولی اونه عداب بدم هی بکشونمش دادگاه چون من عذاب داد تو این حاملگی خیلی سختی کشیدم باید منم اذیتش کنم

میشه بپرسم چرا؟؟؟البته اگه فضولی نباشه اخه مردا معمولا راحت راضی به طلاق نمیشن

نه خواهش میکنم نمیدونم والا بگو مگو زیاد داشتیم سر موضوع های الکی که همه دارن .ولی الان میگه خوشم از این زندگی نمیاددیگه حوصله ندارم دعوا ندارم دوست ندارم .....حاضرم نیست کوتاه بیاد

نه خواهش میکنم نمیدونم والا بگو مگو زیاد داشتیم سر موضوع های الکی که همه دارن .ولی الان میگه خوشم از ...

بخدا منم حاضرم بچه هام رو بهم بده و دست ازسرم برداره بخدا خیلی گرفتارم و مشکل دارم زیاد ک شاید شما یک هزارم من نداشته باشی اگه خواستی بشنوی بیا تا خصوصی برات تعریف کنم

بخدا منم حاضرم بچه هام رو بهم بده و دست ازسرم برداره بخدا خیلی گرفتارم و مشکل دارم زیاد ک شاید شما ی ...

باشه عزیزم. خدا کمکت کنه بعضی مشکلا فقط خودش میتونه حل کنه انشالله به حق خودش مشکلت حل شه.خیلیا بخاطر بچه ها حاضرن خیلی از مشکلات و تحمل کنن اخرسم بچه برن پی زندگیشون

2706