2733
2739

خواهرا من از طریق یکی از آشنایان فهمیدم که زن عموم پیش دعا نویس رفته و برای من طلسم گرفته واقعا من آزارم به یه مورچه هم نمیرسه اصن نمیدونم چ واکنشی باید داشته باشم به زن عموم بگم ؟لطفن راهنماییم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زن عمومی منم از من خوشش نمیومد همیشه منو مسخره میکرد.

همیشه آیت الکرسی و ناس وفلق بخون. و یه وان یکاد یا آیت الکرسی همراهت باشه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2738

استاتر میشه کامل بگی قضیرو پیش کی رفتی چجوری متوجه شدی

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
عزیزم من خودم اعتقادی ندارم ولی میگن برای عمم دعا گرفتن که ازدواج نکنه و همینطور هم شد 🤦

در این مورد حتی تو قرآن هم اومده و این جور افراد رو به عذاب هشدار داده اما من نمیدونم الان باید چیکار کنم‌ از طرفی دوست ندارم به این جور آدما مراجعه کنم 

عزیزم من خودم اعتقادی ندارم ولی میگن برای عمم دعا گرفتن که ازدواج نکنه و همینطور هم شد 🤦

منم اعتقاد نداشتم ولی به عین دیدم که اتفاق افتاده در مورد بخت. کسی که شرایط عالی داره و خواستگاری براش نمیاد و هر روز از خونشون دعا و تخم مرغ  پیدا میشه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
استاتر میشه کامل بگی قضیرو پیش کی رفتی چجوری متوجه شدی

زن عموم رفته پیش دعا نویس و واسم طلسم گرفته اون آشنا بعد دو سال عذاب وجدان گرفت و اومد از مامانم حلالیت گرفت من خودمم دو ساله بد جور گره تو کارم افتاده 

2706